Dlaczego ta sama kawa smakuje inaczej w różnych kawiarniach?
Aktualności Kawa, herbata

Dlaczego ta sama kawa smakuje inaczej w różnych kawiarniach?

Wśród licznych kawiarni, które spotkamy w każdym mieście, jedne cieszą się ogromnym powodzeniem, inne mają zaś problem z przyciągnięciem klientów na stałe mimo dogodnego położenia. Dlaczego kawa parzona w podobnych ekspresach i przygotowywana z identycznych składników smakuje inaczej? W pogoni za doskonałością właściciele kawiarni pomijają niekiedy podstawowy element – wodę, której skład chemiczny decyduje o […]

Kawa, herbata

Kawa Inka w nowym opakowaniu

Kawa Inka dostępna jest w nowym opakowaniu. Towarzyszy mu także nowe hasło – „Dobra w swej naturze”, które ma podkreślić naturalność składników kawy, jej walory smakowe i ułatwić czytanie etykiet.

Kawa, herbata

Herbata czarna z kawałkami malin

Firma POSTI wprowadziła na rynek atrakcyjną nowość – herbatę czarną Malinową. Poszerzyła tym samym grono herbat czarnych owocowych, do którego należą równie doskonałe w smaku herbaty Tropikalna i Cytrynowa.

Kawa, herbata

Herbaty IRVING inspiracją na letnie orzeźwienie

Szukasz oryginalnych pomysłów na orzeźwienie? Myślisz o zdrowej alternatywie dla słodkich napojów zamkniętych w butelce? IRVING przedstawia pomysły na owocowe, pełne słońca mrożone herbaty i koktajle na bazie herbaty, które wyśmienicie smakują i gaszą pragnienie.

Kawa, herbata

Owocowe oblicze herbat IRVING

Herbatę pijemy dla zdrowia, przyjemności, jako dodatek do posiłku. Mamy swoje ulubione smaki, ale chętnie sięgamy też po nowości. Herbata jest napojem, który towarzyszy nam przez cały dzień. Warto urozmaicać chwile z filiżanką herbaty wybierając różne smaki, zapachy. Marka IRVING przygotowała nową linię produktów – esencjonalne herbaty z owocami w atrakcyjnych i wygodnych opakowaniach.