Kawa, herbata

Kawa Inka w nowym opakowaniu

Kawa Inka dostępna jest w nowym opakowaniu. Towarzyszy mu także nowe hasło – „Dobra w swej naturze”, które ma podkreślić naturalność składników kawy, jej walory smakowe i ułatwić czytanie etykiet.

Kawa, herbata

Herbata czarna z kawałkami malin

Firma POSTI wprowadziła na rynek atrakcyjną nowość – herbatę czarną Malinową. Poszerzyła tym samym grono herbat czarnych owocowych, do którego należą równie doskonałe w smaku herbaty Tropikalna i Cytrynowa.

Kawa, herbata

Herbaty IRVING inspiracją na letnie orzeźwienie

Szukasz oryginalnych pomysłów na orzeźwienie? Myślisz o zdrowej alternatywie dla słodkich napojów zamkniętych w butelce? IRVING przedstawia pomysły na owocowe, pełne słońca mrożone herbaty i koktajle na bazie herbaty, które wyśmienicie smakują i gaszą pragnienie.

Kawa, herbata

Owocowe oblicze herbat IRVING

Herbatę pijemy dla zdrowia, przyjemności, jako dodatek do posiłku. Mamy swoje ulubione smaki, ale chętnie sięgamy też po nowości. Herbata jest napojem, który towarzyszy nam przez cały dzień. Warto urozmaicać chwile z filiżanką herbaty wybierając różne smaki, zapachy. Marka IRVING przygotowała nową linię produktów – esencjonalne herbaty z owocami w atrakcyjnych i wygodnych opakowaniach.

Kawa, herbata

Kawa nie jedno ma imię

Kawa to jeden z najbardziej popularnych napojów na świecie. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki „małej czarnej”. Jednak jak świat długi i szeroki, tyle również sposobów parzenia i serwowania kawy. Warto więc zapoznać się z regułami jej podawania, gdyż odpowiednia oprawa wydobędzie prawdziwy smak i aromat.