herbata zielona
Kawa, herbata

Wiosenne smaki od Ahmad Tea London

Słoneczne dni, kwitnące kwiaty, lekkie, kolorowe ubrania – wszystko wokół zwiastuje, że nachodzi wiosna. Po długiej i mroźnej zimie większość z nas nie może się jej doczekać, dlatego wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca planujemy zmiany – zdrowsze posiłki pełne warzyw i owoców czy więcej aktywności fizycznej. Eksperci Ahmad Tea London sugerują, że wiosną życie warto urozmaicić sobie również […]

Dlaczego ta sama kawa smakuje inaczej w różnych kawiarniach?
Aktualności Kawa, herbata Polecamy

Dlaczego ta sama kawa smakuje inaczej w różnych kawiarniach?

Wśród licznych kawiarni, które spotkamy w każdym mieście, jedne cieszą się ogromnym powodzeniem, inne mają zaś problem z przyciągnięciem klientów na stałe mimo dogodnego położenia. Dlaczego kawa parzona w podobnych ekspresach i przygotowywana z identycznych składników smakuje inaczej? W pogoni za doskonałością właściciele kawiarni pomijają niekiedy podstawowy element – wodę, której skład chemiczny decyduje o […]

Kawa, herbata

Kawa Inka w nowym opakowaniu

Kawa Inka dostępna jest w nowym opakowaniu. Towarzyszy mu także nowe hasło – „Dobra w swej naturze”, które ma podkreślić naturalność składników kawy, jej walory smakowe i ułatwić czytanie etykiet.

Kawa, herbata

Herbata czarna z kawałkami malin

Firma POSTI wprowadziła na rynek atrakcyjną nowość – herbatę czarną Malinową. Poszerzyła tym samym grono herbat czarnych owocowych, do którego należą równie doskonałe w smaku herbaty Tropikalna i Cytrynowa.

Kawa, herbata

Herbaty IRVING inspiracją na letnie orzeźwienie

Szukasz oryginalnych pomysłów na orzeźwienie? Myślisz o zdrowej alternatywie dla słodkich napojów zamkniętych w butelce? IRVING przedstawia pomysły na owocowe, pełne słońca mrożone herbaty i koktajle na bazie herbaty, które wyśmienicie smakują i gaszą pragnienie.