Aktualności Makarony, kasze, ryż

Nagroda dla Czanieckich Makaronów

Czanieckie Makarony zostały laureatem szóstej edycji konkursu Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich, zdobywając wyróżnienie w kategorii Lider Sprzedaży – Makarony za jeden ze swoich najbardziej rozpoznawalnych produktów: Krajankę 5-jajeczną. Wyniki ogłoszono 2 czerwca podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to jedna z najważniejszych, cyklicznych imprez w branży FMCG, organizowana przez miesięcznik Hurt & Detal. O zwycięstwie decydują głosy czytelników pisma, czyli właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski. Nagradzane są te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego w Polsce oraz wyróżniają się największą konkurencyjnością i popularnością na rynku.

Czaniecka Krajanka 5-jajeczna, to produkt niemal kultowy i właśnie od niej, ponad ćwierć wieku teamu zaczęła się historia marki. Obecnie w ofercie Czanieckich Makaronów znajduje się ok. 40 produktów, zamkniętych w kilku liniach, m.in.: jajecznej, amber durum i pełnoziarnistej. Najnowszym z nich jest makaron z wysoką zawartością błonnika owsianego – opatentowany i certyfikowany bioprodukt. Czanieckie Makarony wciąż rozwijają swoją sieć dystrybucji i rozbudowują sklep internetowy: sklep.makaron.pl, prowadząc równocześnie kampanię reklamową w ogólnopolskich mediach.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz