Herbata zielona
Kawa, herbata

Big-Active z kampanią herbat zielonych

Pod koniec września ruszyła kampania największej kategorii produktowej marki Big-Active – herbat zielonych. Działania obejmują emisję spotów TV oraz VoD i potrwają aż do pierwszego tygodnia grudnia.

Herbaty zielone to najważniejsza kategoria marki Big-Active, wyróżniająca się nieoczywistymi połączeniami smakowymi wysokiej jakości zielonej herbaty z owocami i barwnymi płatkami kwiatów. Obejmuje ona zarówno herbaty w torebkach, jak i liściaste, w 13 wersjach smakowych, w tym wariant zawierający 100% czystej zielonej herbaty.

Pod koniec września marka Big-Active wystartowała z kampanią promującą swoje portfolio herbat zielonych

W telewizji, na kanałach głównych TVN, TVP i Polsat oraz na kanałach tematycznych, reklama emitowana będzie do początku listopada. Z kolei, w serwisach VoD kampania potrwa do pierwszego tygodnia grudnia.

Herbaty Big-Active dostępne są w sklepach stacjonarnych, a także na stronie e-sklepu firmy „Herbapol-Lublin”: https://e-herbapol.com.pl

O marce Big-Active

Marka Big-Active oferuje najszerszy wybór oryginalnych smaków herbat czarnych, białych i czerwonych i zielonych. To marka nowoczesna i innowacyjna, której nieodłącznymi cechami są indywidualny charakter, różnorodność oraz wysoka jakość produktów. Produkty Big-Active to ciekawe kompozycje wysokiej jakości herbaty, owoców i barwnych płatków kwiatów, które dają naparowi niepowtarzalny smak.

Dodaj komentarz