Dużo dobrego w małym formacie – czyli nowe MINIczekolady z Wawelu!
Słodycze i przekąski

Dużo dobrego w małym formacie – czyli nowe MINIczekolady z Wawelu!

Odkryj nową kategorię MINIczekolad w portfolio Wawel – czyli dużą dawkę przyjemności zamkniętą w małej formie, idealnej do delektowania się. Wyjątkowe połączenie doskonałej czekolady Wawel i wyśmienitego nadzienia w unikalnych kieszonkowych wersjach opakowań pozwoli cieszyć się ulubionym smakiem dosłownie wszędzie. MINIczekolady nie zawierają barwników, sztucznych aromatów oraz emulgatora E476. Spróbuj ich już dziś!

Duża dawka przyjemności w formie MINIczekolady!

Kategoria MINIczekolad z Wawelu to nowość w portfolio marki. Produkty przed rebrendingiem znane były konsumentom jako batony Wawel. Zmiana nazwy i ekspozycja kluczowych atrybutów produktów to odpowiedź na postrzeganie tej kategorii przez konsumentów. Teraz MINIczekolady zyskały atrakcyjny design opakowań eksponujący najważniejsze cechy produktu, czyli połączenie wyjątkowej czekolady Wawel z przepysznym nadzieniem w wersji MINI.

Już teraz poznaj pyszne MINIczekolady, idealne „na raz”, które można wziąć ze sobą dosłownie wszędzie. W portfolio marki Wawel są do odkrycia: MINIczekolada Advocat (47 g), Choco (48 g), Krówkowa (48 g), Toffi (49 g), Danusia klasyczna, a także pyszne nowości smakowe:  Big Milk (45 g) i M!ocno Orzechowa (44 g).

W sam raz „na raz”!

MINIczekolady to idealna propozycja na małą chwilę przyjemności w ciągu dnia! Rozkoszuj się już dziś wyjątkowym połączeniem wyśmienitej czekolady Wawel podzielonej na małe kostki, z pysznym nadzieniem, które najbardziej lubisz. To produkty idealne do skosztowania „na raz”, kiedy najdzie Cię ochota na coś naprawdę pysznego. Możesz być pewny, że MINIczekolady Wawel to najwyższa jakość. Do ich produkcji wykorzystywane jest ziarno
z najlepszych odmian kakaowca, a receptury zostały opracowane z Radą Ekspertów w ramach programu „Dobre Składniki”. Oznacza to, że nie znajdziemy w nich barwników, sztucznych aromatów oraz emulgatora E476.

Loteria Dobrze Nadziana

Nową kategorię MINIczekolad wspiera „Loteria Dobrze Nadziana”. Na wszystkich czeka wiele atrakcyjnych nagród. Codziennie do wygrania 5×100 zł, raz na tydzień 500 zł, a nagrodą główną jest samochód Hyundai i20. Zapraszamy do udziału, bo zasady są niezwykle proste! Aby grać o nagrody pieniężne wystarczy kupić jedną z MINIczekolad Wawel i zarejestrować paragon. Aby natomiast wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, należy zakupić 5 produktów. Akcja potrwa do końca czerwca i obejmie wszystkie MINIczekolady Wawel, także te
w dotychczasowej szacie graficznej. Więcej informacji na stronie: www.loteriadobrzenadziana.pl

Dodaj komentarz