Kawa, herbata

„Herbatka dla babci i dziadka” marki Czas na herbatę

Z okazji Dnia Babci i Dziadka marka Czas na Herbatę przygotowała nowy specjał – kompozycję „Herbatka dla babci i dziadka”, który uhonoruje tych najważniejszych po rodzicach ludzi w życiu każdego człowieka.
herbata-1Zawarte w tej herbacie „Herbatka dla babci i dziadka” jabłko oraz skóra pomarańczowa – bogate źródła witaminy C – pomogą podczas przeziębień czy zapaleniu gardła. W kompozycji tej znajdują się także hibiskus oraz skórka z dzikiej róży, które również pomogą wzmocnić odporność organizmu.

Kolejną, aromatyczną propozycją na oryginalny prezent dla dziadków może być także owocowa kompozycja przygotowana według autorskiej receptury – „Ogród babuni”. Znajdziemy w niej zarówno owoce zapamiętane z babcinego ogródka, jak i odrobinę egzotycznych, wonnych smaków. Jagody, wiśnie i rodzynki z pewnością przywołają miłe wspomnienia z dziecięcych lat, a banan i ananas pozwolą naszym dziadkom delektować się smakami z odległych krajów.

Urozmaiceniem będzie  hibiskus – prawdziwa bomba witaminowa. Obie owocowe kompozycje:„Herbatka dla babci i dziadka” oraz „Ogród babuni” wymagają długiego czasu zaparzania. Należy zaparzać je ok. 5 minut pod przykryciem w wodzie o temperaturze 95 stopni Celsjusza (tj. praktycznie zaraz po zagotowaniu wody), co pozwoli wydobyć z nich najlepsze walory smakowe i zapachowe. Po oddzieleniu suszu od naparu możemy delektować się wybraną, pyszną owocową herbatką  razem z najbliższymi.

W trosce o seniorów

By zadbać nie tylko o przyjemne doznania smakowe, ale także o zdrowie naszych dziadków, możemy podarować im naturalne, bezalkoholowe nalewki Ojca Klimuszko. Nalewka długowieczności Ojca Klimuszko to unikalny produkt, którego skład został specjalnie skomponowany tak, by spowalniać procesy starzenia się organizmu. Zawarte w ekstrakcie ziela długowieczności – pochodne kwasów triterpenowych – mają wpływ na stymulację procesów wygładzania i ujędrniania skóry. Z całą pewnością będzie to więc idealny prezent z okazji Dnia Babci. Nalewka na serce Ojca Klimuszko to z kolei cenne źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochronny serca oraz najważniejszych elementów układu krążenia. Nalewki Ojca Klimuszko dostępne są w sklepach marki Czas na Herbatę. Teraz, kupując którąś  z dwóch powyższych pozycji otrzymamy wyjątkowy prezent – Nalewkę żurawinową Ojca Klimuszko (100ml), która pomocna będzie w walce z przeziębieniem oraz stanem zapalnym układu moczowego.

Dziadkowie troszczyli się o nas całe nasze dzieciństwo. Pamiętajmy więc o nich, nie tylko podczas ich święta. Wyjątkowe podarunki dostępne w sklepach Czas na Herbatę pozwolą w należyty sposób okazach im miłość i szacunek. Ponadto owocowe kompozycje, będą świetną okazją do spędzenia wspólnie radosnych chwil przy filiżance herbaty.

Dodaj komentarz