Aktualności Kawa, herbata

Nowe automaty kawowe Ideal Cafe Avantgarde od Ideal Group

Białostocka spółka vendingowa Ideal Group dedykowana m.in. dla stacji paliw zaprezentowała nową linię automatów kawowych marki Ideal Cafe Avantgarde.

Okazją do pokazania nowych urządzeń były trwające w dniach 11-13 maja br. warszawskie XXIII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw.

Nową linię automatów kawowych Ideal Group zaprezentował w specjalnie zaaranżowanym kawowym kąciku przy stoisku Fundacji Green Fuel.

– To jest nasza propozycja dla stacji paliw, ale też wszelkich innych odbiorców, którym zależy na najwyższej jakości serwowanego napoju – galeriom handlowym, biurom, dealerom samochodowym, itp. – mówi Andrzej Nartowicz, członek zarządu Ideal Group.

Automaty kawowe Ideal Cafe Avantgarde – branża paliwowa

Branża paliwowa to dla Ideal Group ważny klient – w Polsce jest ok. 6 tys. stacji paliw, z czego połowa należy do koncernowych gigantów, takich jak Orlen, Lotos, Schell czy BP. Część z nich korzysta z rozwiązań typu Costa Express.

– Ideal Cafe Avantgarde jest podobnym rozwiązaniem tyle, że dla mniejszych, niezależnych stacji benzynowych, które nie należą do koncernów – mówi Paweł Makowiecki, dyrektor ds. rozwoju Ideal Group. – Chodzi o to, by były one konkurencyjne pod względem dodatkowych usług, jakich poszukują coraz bardziej wymagający klienci. My im to oferujemy.

Automaty kawowe Ideal Cafe Avantgarde – rynek vendingowy

Nowa marka Ideal Group to też odpowiedź na potrzeby rynku i nowy trend, wykreowany m.in. przez coraz liczniejsze kawiarnie i jak mówią przedstawiciele firmy – oferujące kawy na najwyższym światowym poziomie.

– To przekłada się także na rynek vendingowy, na którym od 2-3 lat sprzedaż kawy rozpuszczalnej praktycznie stanęła w miejscu – mówi Andrzej Nartowicz. – Konsumenci oczekują teraz, że dobrą kawę otrzymają nie tylko w kawiarni, ale wszędzie – w banku, galerii, biurze, u swojego sprzedawcy samochodów czy na stacji benzynowej. To zgodne z misją naszej marki Ideal Coffee, która od początku swojego istnienia promuje wykorzystywanie naturalnej kawy w vendingu, teraz także w połączeniu ze świeżym mlekiem, schładzanym w specjalnej przeznaczonej do tego lodówce.

źródło: Ideal Group-Avantgarde

Dodaj komentarz