Aktualności Mięso i ryby Polecamy Ryby

Świeża ryba kupiona przez internet

Przyzwyczailiśmy się do tego, że przez internet kupujemy książki, gry, kosmetyki, a nawet niektóre produkty spożywcze. Ale ryby? Teraz  świeżą rybę również można zamówić online.

Wystarczy skorzystać ze sklepu internetowego Dobreryby.pl, by w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu jego złowienia trafił na nasz stół. Wszystko to wygodnie i ekspresowo, a co najważniejsze – zdrowo, bo ryby te pochodzą z Borów Tucholskich – jednego z najczystszych zakątków Polski.

Jak działa sklep? Aby kupić świeżą rybę online, wystarczy wejść na stronę internetowego sklepu www.dobreryby.pl i tam zamówić to, na co mamy ochotę. Wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu. Wybór jest naprawdę duży: ryb prosto z połowu, produkty wędzone (wyławiane i wędzone także tego samego dnia) czy przetwory rybne. Po wyłowieniu każdą rybę pakuje się w hermetyczne opakowanie, które następnie  umieszcza się w pojemniku ze styropianu wraz z lodem w szczelnych woreczkach. Podczas przesyłki ryba znajduje się wiec w starannie izolowanym „termosie”, dodatkowo zapakowanym w karton, co chroni ją w trakcie transportu i zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów. Taką paczkę kurier wiezie prosto pod wskazany adres – bez żadnych pośredników. Dzięki temu czas, jaki upływa od połowu do konsumpcji można skrócić do minimum – jest to nie dłużej niż 24 godziny. To sprawia, że ryba jest dużo smaczniejsza.

Dodaj komentarz