Chrupki chlebek bezglutenowy z pomidorem 125g
Pieczywo i Ciasta Słodycze i przekąski

Chrupki chlebek bezglutenowy z pomidorem 125g

Bezglutenowy chleb chrupki z pomidorami to nowość w portfolio marki 3 PAULY. Z procesu produkcji świadomie wykluczono mleko, orzechy, sezam, jaja, orzeszki ziemne i łubin – chlebki powstały jedynie z mąki ryżowej i kukurydzianej, przypraw i lecytyny sojowej.

Produkt nie zawiera także drożdży. Dzięki starannie skomponowanemu składowi, Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem 3 PAULY jest doskonałą, pyszną i przede wszystkim bezpieczną wersją pieczywa dla wszystkich osób zmagających się z alergiami pokarmowymi i nietolerancją glutenu. Produkty 3 PAULY zaliczane są do kategorii zdrowej żywności, dlatego też nie zawierają żadnych konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, a podczas produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne aromaty.

 

Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem 3 PAULY jest chrupiący, łamliwy i aromatyczny. Dodatek suszonych pomidorów i oregano sprawia, że każdy kęs przywołuje skąpane w słońcu, zielone wybrzeża Italii czy Grecji. Chlebek jest wspaniałym dodatkiem do każdego posiłku – jest doskonały do codziennych kanapek i imprezowych minikanapeczek, stanowi uzupełnienie sałatek i zup, a w trakcie zapracowanego dnia sprawdza się doskonale jako szybka przekąska w biegu.  Na estetycznym, przejrzystym opakowaniu produktu bez problemu zauważymy nie tylko propozycję podania, ale przede wszystkim informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy.

Dodaj komentarz