Teraz butelka cała w bąbelkach! Nowe opakowanie Piccolo
Żywność dla dzieci

Teraz butelka cała w bąbelkach! Nowe opakowanie Piccolo

Piccolo – ekspert od party i dobrej zabawy zmienia się dla dzieci! Od teraz wszyscy mogą cieszyć się nie tylko owocowym i przyjemnie musującym smakiem napoju, ale i butelką w całkowicie nowej, bąbelkowej odsłonie. Uwaga, jest też nowy smak – sprawdźcie kiwi!

Piccolo to jedna z najbardziej kultowych dziecięcych marek na polskim rynku.

Od ponad 25 lat bezalkoholowe bąbelki towarzyszą dzieciom i dorosłym przy wielu okazjach i celebrowaniu ważnych, wspólnych chwil. Nadeszła jednak pora na zmiany, a musujący napój dostępny jest teraz w nowym, bąbelkowym opakowaniu!

– Piccolo pełne owocowych bąbelków kojarzy się z dzieciństwem, swobodą, zabawą i celebracją ważnych chwil w gronie najbliższych. Opakowanie, które od ponad 25 lat pozostawało niezmienne to jeden z bardzo charakterystycznych i cennych atutów naszej marki. Nadszedł jednak czas na zmiany, tak aby napój jeszcze bardziej pasował do każdej imprezy i ożywiał dziecięcą wyobraźnie. Wypukłe bąbelki widoczne na butelce to synonim doskonałego, musującego smaku, energii i orzeźwienia. Ekspert od party w nowej kolorowej odsłonie to najlepsze zaproszenie do wspólnej zabawy bez ograniczeń, a z nowym opakowaniem każda impreza stanie się jeszcze lepsza! – mówi Anna Wiśniak, Senior Brand Manager AMBRA S.A.

To jednak nie koniec niespodzianek od marki Piccolo.

Oprócz odświeżonego opakowania w ofercie pojawił się też nowy smak kiwi – nic nie daje takiej frajdy, jak lekko kwaskowate, dojrzewające w słońcu owoce. Otwórzcie się na party!

Cena rekomendowana: 9,49 zł / szt.

Dodaj komentarz