Sok wieloowocowy z imbirem bio marki Rabenhorst
Napoje, soki, woda Przetwory i dania gotowe

Sok wieloowocowy z imbirem bio marki Rabenhorst

Organiczny Sok wieloowocowy z imbirem to całkowita nowość w ofercie firmy Rabenhorst. Ta doskonale znana niemiecka marka, od ponad 200 lat wytwarzająca wysoko wyspecjalizowane soki owocowe, poszerzyła właśnie swoje portfolio o kolejną propozycję bogatą w naturalne, wysoko przyswajalne witaminy i minerały niezbędne dla dobrego zdrowia.

Sok wieloowocowy z imbirem BIO Rabenhorst to ekologiczny, naturalny i organiczny sok, niewitaminizowany sztucznie, zawierający za to całe mnóstwo naturalnych cennych składników odżywczych, które pomagają cieszyć się dobrym zdrowiem i nienaganną kondycją. Stanowi kompozycję soku jabłkowego, winogronowego, ananasowego oraz korzennej nuty imbiru – ze świeżo wyciśniętego soku imbirowego. Produkt ten jest w całości pochodzenia organicznego i jest tłoczony na zimno, co pozwala na zachowanie wszystkich witamin oraz wyrazistego, żywego smaku. Sok wieloowocowy z imbirem BIO nie zawiera oczywiście konserwantów, barwników, a także jakichkolwiek środków aromatyzujących, zakwaszających czy zagęszczających. Już jedna szklanka soku zastępują jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw dziennie. Sok wieloowocowy z imbirem BIO można pić zarówno na zimno, jak i na ciepło (należy jednak uważać, aby go nie zagotować).

 

Sok wieloowocowy z imbirem Bio marki Rabenhorst dostępny jest w tradycyjnej butelce z ciemnego szkła, chroniącej go przed działaniami promieni słonecznych – o pojemności 750 ml i 125 ml: do domu i do torby.


Importer: Victualia Saluber

Dodaj komentarz