Produkty sypkie

DŁUGAZIARNISTY RYŻ BIAŁY BRITTA wyrafinowany w każdym ziarenku prosto ze słonecznej Gujany

Długoziarnisty Ryż biały Britta to najwyższej jakości produkt, który jako jeden z nielicznych może szczycić się pochodzeniem z najczystszych i najżyźniejszych zakątków Ameryki Południowej czyli z Gujany.
Ryż Biały Britta jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swoje pochodzenie. Jest to produkt jedyny w swoim rodzaju posiadający nieco twardszą strukturę, swoisty smak, oraz idealnie śnieżnobiały kolor ziarenek. Swoje cechy zawdzięcza dłuższej ekspozycji słonecznej i czerpaniu składników odżywczych z urodzajnej ziemi Gujany.

Po ugotowaniu jest Ryż Biały marki Britta jest sypki, puszysty i nigdy się nie klei. Jest lekkostrawny oraz nie zawiera glutenu. Dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdzi się jako składnik posiłków dla małych dzieci, osób starszych oraz alergików. Idealnie pasuje do wszelkich dań kuchni tradycyjnej oraz egzotycznej, przyrządzanych na słono lub słodko. Dzięki najwyższej jakości zachwyci podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Ryż Biały marki Britta ze względu na swoje wartości odżywcze został wpisany do grona produktów spełniających kryteria międyznarodowego programu Wiem, Co wybieram !

Producent: Sawex Sp. z o.o., Marka: Britta, Produkt: Ryż Biały, Opakowanie: 4 x 100 g, Cena: ok. 3,50 pln.

Dodaj komentarz