Aktualności

Mobilna kuchnia marki WINIARY hitem Kaliskiego Festiwalu Smaków

Czerwona porzeczka ma więcej witaminy C niż cytryna, a każdy napój inny niż woda i herbata bez cukru jest posiłkiem – tego m.in. dowiedzieli się mieszkańcy Kalisza, którzy odwiedzili mobilną kuchnię Road Show Truck marki WINIARY podczas Kaliskiego Festiwalu Smaków. Nie ma wątpliwości, że jej udział w imprezie był jedną z najpopularniejszych atrakcji.

Kalisz jest miastem szczególnie bliskim marce WINIARY. Tam właśnie mieści się ich największa fabryka, stąd obecność marki na regionalnych imprezach promujących smaczne jedzenie jest rzeczą naturalną. W tym roku Kaliski Festiwal Smaków odbył się w dniach 11-12 czerwca. Firmowe stoisko WINIARY prezentowało się podczas obu dni imprezy, w godzinach 10:00 – 16:00. Za jego koncepcję i organizację odpowiadała agencja PR Eskadra PUBLICA.

Stoisko WINIARY wyróżniło się oryginalnością. Wśród rzędów drewnianych domków stanęła mobilna kuchnia Road Show Truck WINIARY. Każdy gość mógł w trucku skorzystać z porad dietetycznych, sprawdzić stan tłuszczu, wody i mięśni w swoim organizmie na specjalistycznej wadze oraz wygrać atrakcyjne nagrody w quizach. Na najmłodszych uczestników zajęć czekała wyjątkowa niespodzianka – interaktywna gra wykorzystująca najnowszą technologię Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality), łączącą obraz rzeczywisty osoby stojącej przed ekranem plazmowym z elementami wirtualnymi będącymi częścią gry na monitorze. Upominki dla dzieci, czyli m.in. plecaki, drewniane łyżki i materiałowe podkładki rozchodziły się jak świeże  bułeczki.

Mieszkańcy miasta tłumnie odwiedzali oryginalne stoisko i ustawiali się w długiej kolejce po produkty samplingowe. Z przyjemnością degustowali także czerwone jabłka, które rozdawały gościom w trucku dietetyczki. W sumie rozdano: 12 palet firmowych produktów, 100 kg jabłek i setki gadżetów. Punkt marki WINIARY odwiedziło tysiące przyciągniętych ciekawością Kaliszan. Podziękowania i pochwały organizatorów Kaliskiego Festiwalu Smaków były niezbitym dowodem, że udział w imprezie był strzałem w dziesiątkę.

Kaliski Festiwal Smaków jest imprezą zorganizowaną w ramach czerwcowych obchodów Dni Miasta. Wzięli w nim udział lokalni i zagraniczni wystawcy promujący produkty: kulinarne, tradycyjne i artystyczne. Podczas imprezy odbywały się też targi, wystawy i występy wokalne oraz pokazy taneczne.

Dodaj komentarz