Wegańskie bitki w sosie pomodorowo-cebulowym Primavika
Dania gotowe

Wegańskie bitki w sosie pomodorowo-cebulowym Primavika

Bitki wegetariańskie marki Primavika to smaczne danie obiadowe, zawierające pełnowartościowe białko, łatwo przyswajalne węglowodany oraz sporo witamin i soli mineralnych.

Bitki wegetariańskie marki Primavika mają odświeżoną szatę graficzną, która w przejrzysty sposób informuje o jakości, właściwościach i szczególnym przeznaczeniu produktu. Znak jakości Vege – Viva dla wegetarian i wegan, znajdujący się na froncie etykiety, ułatwia szybką identyfikację dania bez potrzeby drobiazgowego studiowania składu.

 

Bitki wyprodukowano ze smażonych, panierowanych płatów sojowych, otoczonych delikatnym, aromatycznym pomidorowo – cebulowym sosem. Tak przygotowane bitki nie rozpadają się po przygotowaniu, zachowując swoją zwartą strukturę i miękkość. Okalający je sos jest gęsty, a po podgrzaniu zaskakuje naturalnym, świeżym zapachem pomidorów. Cebulka jest wyraźnie wyczuwalna, a całość została umiejętnie wzbogacona przyprawami (w tym gorczycą). Produkt nie zawiera konserwantów, syntetycznych barwników i aromatów czy glutaminianu sodu.

 

Bitki wegetariańskie w sosie pomidorowo-cebulowym to danie doskonałe zarówno na ciepło (z ziemniakami lub ryżem), jak i na zimno (np. z pieczywem). Najlepiej komponuje się z kwaskowato-ostrymi dodatkami – kiszoną kapustą, kwaszonym ogórkiem czy chrzanowymi buraczkami. Słoik zawiera jedną, dużą porcję (280 g).  Danie jest błyskawiczne w przygotowaniu i bardzo dobrze wpisuje się w lżejsze i zdrowsze, poświąteczne menu.

Dodaj komentarz