Mlekovita otwiera pierwsze w Warszawie centrum Cash & Carry
Aktualności

Mlekovita otwiera pierwsze w Warszawie centrum Cash & Carry

Producent produktów mleczarskich marki Mlekovita w maju tego roku rozpoczął dystrybucję swoich produktów z nowego obiektu typu Cash & Carry, zlokalizowanego na warszawskim Okęciu. Przy wyszukiwaniu i doborze budynku pod tę działalność Mlekovita skorzysta z doradztwa Jartom.

Nieruchomość o powierzchni 3500 mkw. dla najnowocześniejszego producenta produktów mleczarskich w kraju została wybrana spośród wielu ofert z rejonu warszawskiego Okęcia z bazy hal i magazynów Jartom – mówi Anna Mazepa, Starszy Specjalista ds. Klientów Kluczowych w Jartom. Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest przygotowana specjalna przestrzeń chłodnicza, która spełnia jeden z najważniejszych warunków, jaki decydował o wyborze poszukiwanego obiektu – dodaje Anna Mazepa.

 

W nowym punkcie typu Cash & Carry, przy ul. Przedpole 1 w Warszawie, już dziś firmy do swoich sklepów zakupić mogą najwyższej jakości produkty nabiałowe, które podbijają serca i podniebienia krajowych  oraz światowych konsumentów do blisko 90 lat. Produkty Mlekovity są rozpoznawalne i doceniane nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie i na Świecie. Zaufanie konsumentów zagranicznych przyczyniło się do osiągnięcia przez firmę pozycji największego polskiego eksperta produktów mleczarskich.

 

Jartom to doświadczony specjalista na rynku magazynów i hal przemysłowych. Firma z ponad 20-sto letnim doświadczeniem na rynku, doradza z powodzeniem klientom przy wynajmie i zakupie powierzchni komercyjnych. Precyzyjne określenie i zrozumienie zapotrzebowania klientów, jest kluczem do sukcesu i zadowolenia firm, którym pomaga Jartom.

Dodaj komentarz