Nabiał

Sery topione z linii Exclusive marki LACTIMA

Sery topione z linii Exclusive marki LACTIMA za sprawą starannie dobranych składników najwyższej jakości, idealnie wpiszą się w potrzeby wymagających konsumentów oraz umożliwią delektowanie się przygotowanymi potrawami.
Sery topione marki LACTIMA otwierają szeroki wachlarz możliwości zastosowania, możemy je wykorzystać do przygotowania zarówno prostych przystawek, jak i bardziej wymagających dań. Linia Exclusive oferuje trzy aromatyczne warianty smakowe.

Pierwszym z nich jest Złoty Emmentaler, którego bazę stanowi tradycyjny szwajcarski ser o lekkiej, słodko-orzechowej nucie. Drugim – zainspirowany włoską kuchnią serek z dodatkiem zielonych, dojrzewających w śródziemnomorskim klimacie oliwek. Ostatnim elementem prestiżowej linii Exclusive jest kompozycja, której głównym komponentem smakowym stały się znane od wieków ze swej wszechstronności, a także będące chlubą polskiej kuchni borowiki.

Każdy z aromatycznych serków marki LACTIMA odznacza się skrupulatnie dopracowaną i opartą na starannie dobranych surowcach recepturą, która stanowi zarazem gwarancję stworzenia wielu wyrafinowanych potraw.

Każde opakowanie serów topionych z linii Exclusive marki LACTIMA składa się  z ośmiu małych trójkątnych porcji, których gramatura pozwala na ich jednorazowe wykorzystanie. Dzięki temu unikniemy przechowywania otwartego produktu w lodówce.

lactima-exclusive-1 lactima-exclusive

Dodaj komentarz