Owoce i warzywa

Papryka konserwowa Farma – konserwowe dodatki do obiadu lub sałatki

W ofercie polskiej marki Farma pojawiła się nowość – delikatna w smaku, aromatyczna papryka konserwowa. Ten smakowity dodatek jest niezwykle uniwersalny kulinarnie i powinien zagościć na stałe w domowej spiżarce.

Do słoików z papryką konserwową Farma trafiają tylko i wyłącznie świeże, dorodne i zdrowe połówki aromatycznej czerwonej papryki pozbawionej pestek. Duże paprykowe płaty, bez niemalże żadnych śladów, plamek i uszkodzeń na pięknej czerwonej skórce są dowodem potwierdzającym wysoką jakość produktu. Papryki Farma zamarynowane są delikatną zalewą octową wraz z dodającą smaku cebulką oraz naturalnymi przyprawami. Warto wspomnieć, że świeża papryka jest warzywem bardzo zdrowym i niskokalorycznym. Jest szalenie bogata w witaminę C, a także A1, B1, B2, E oraz P. Jest też źródłem minerałów: fosforu, wapnia, magnezu, żelaza i potasu, a także kwasu foliowego i białka roślinnego. Co najważniejsze, konserwowa papryka niemalże nie traci tych wartości w marynowaniu i dlatego jest wskazana w codziennym menu. Papryka konserwowa Farma doskonale sprawdzi się w roli przystawki, przekąski, dodatku do kanapek, surówek, sałatek oraz wielu innych potraw.

Nowoczesny produkt zamknięty został w 720 gramowym słoiku z gustowną, przyciągającą wzrok etykietą.

Dystrybutor: PSH Unia S.A, Marka: Farma, Opakowanie: 720 g, Cena: ok. 3,51 zł. Produkty są dostępne w dystrybucji hurtowej akcjonariuszy PSH Unia S.A: Agawa, Astir, Berg-Hurt, Delta, PHUP Gniezno, Lemonex, M&J, Piotruś Pan, Pylkow, Rumtex, Sawex, SIM oraz FHU Sobik.

Dodaj komentarz