Napoje, soki, woda

Plusssz Up Minerały – uroda w butelce

Ważne spotkanie, rodzinny obiad czy zlot starych znajomych. Właśnie teraz zależy Ci, aby dobrze wypaść i czuć się pięknie. Niestety miejski wielobój i natłok zajęć sprawiają, że brakuje Ci czasu na wizyty u kosmetyczki oraz codzienną zdrową dietę.
Aby w sposób kompleksowy i szybki uzupełnić swój jadłospis o składniki niezbędne dla poprawy wyglądu, a także dobrego samopoczucia psychicznego, sięgnij po napój Plusssz Up Minerały. Ten suplement diety pomoże dostarczyć Twojemu organizmowi wszystkiego, czego brakuje w produktach żywnościowych, jakie spożywasz na co dzień.

Twój organizm dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiednio zbilansowanych mikroelementów i witamin. Ich niedobory mogą być przyczyną złego samopoczucia, osłabionej aktywności, a także gorszego wyglądu: przesuszonej, ziemistej cery. Nieodpowiednie odżywianie, stres oraz czynniki środowiska zewnętrznego zaburzają właściwe przyswajanie witamin w organizmie.

O zdrowej i pięknie wyglądającej cerze marzy każda z kobiet. Do pogorszenia stanu skóry przyczynia się nie tylko czas, ale również zanieczyszczenia powietrza, czynniki atmosferyczne, źle dobrana dieta, stres czy nieprzespane noce. Aby poprawić swój wygląd, warto zacząć od zmiany diety i aktywności fizycznej. Najlepsze rezultaty przyniosą: spacery, basen, ćwiczenia, a także ograniczenie wizyt w fastfoodach i cukierniach. W ten sposób organizm łatwiej będzie usuwał toksyny, a skóra stanie się jędrniejsza i bardziej dotleniona.

Dodatkowo pomoże nam właściwie zbilansowana dawka mikroelementów w postaci napoju Plusssz Up Minerały, które wzmocnią odporność i siły witalne naszego organizmu, a także poprawią wygląd naszej cery.

Plusssz Up Minerały o smaku czerwonego grejpfruta to idealne połączenie magnezu, potasu i wapnia. Zawiera także odpowiednio dobrany zestaw witamin, zaspokajających 85% dziennego zapotrzebowania człowieka na te substancje. Istotne znaczenie ma także zastosowanie w Plusssz up opatentowanej technologii Actilease. Polega ona na tym, że witaminy rozpuszczalne w tłuszczach występują w postaci bardzo małych cząsteczek zamkniętych w mikrokapsułkach i zawieszonych w płynie. Witaminy w takiej formie są niezwykle stabilne, a ich bioprzyswajalność zdecydowanie przewyższa inne formuły. Dzięki temu składniki mineralne i witaminy zawarte w napoju Plusssz Up są bardzo szybko wchłaniane przez organizm. Wzmacniają one naszą kondycję i nasze samopoczucie, a także dostarczają naszej skórze mikroelementów niezbędnych do właściwego funkcjonowania.

Mając w torbie poręczną butelkę Plusssz Up, nie tylko szybko uzupełnimy niedobory ważnych mikroelementów, ale także łatwo nawodnimy naszą skórę od środka. Plusssz Up Minerały to napój niskokaloryczny, co ma niebagatelne znaczenie dla zachowania odpowiedniej sylwetki i zdrowego, wspaniałego wyglądu.

Dodaj komentarz