Lody i Mrożonki Owoce i warzywa

3 minuty – tylko chwila: nowa linia produktów d’aucy

Firma d’aucy, ekspert w dziedzinie warzyw, wprowadziła na rynek innowacyjną linię produktów mrożonych – 3 minuty – tylko chwila.

W jej skład wchodzą: Warzywa na patelnię, Zupy domowe oraz Warzywa gotowane. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcji zdrowe i smaczne mrożonki d’aucy można przygotować w zaledwie 3 minuty!

Od początku stycznia 2011 r. w sklepach dostępnych jest 20 nowych produktów marki d’aucy z innowacyjnej linii 3 minuty – tylko chwila. Wśród nich odnajdziemy bogaty wybór Warzyw na patelnię z dodatkiem aromatycznych przypraw, tradycyjne Zupy domowe z bulionem, a także łatwe do przyrządzenia Warzywa gotowane.

Tym, co wyróżnia linię 3 minuty – tylko chwila, jest innowacyjna technologia produkcji, która pozwala znacznie skrócić czas przygotowania potraw, zachowując przy tym ich wyjątkowy smak oraz wartości odżywcze. Wszystkie warzywa wchodzące w skład produktów z nowej serii d’aucy zostały odpowiednio podgotowane przed zamrożeniem, dzięki czemu są jednakowo miękkie. Jak wskazuje nazwa linii, przygotowanie zup i kompozycji warzyw d’aucy zajmuje zaledwie 3 minuty. W zależności od kategorii, mrożonkę wystarczy wrzucić na rozgrzaną patelnię z łyżką oliwy (Warzywa na patelnię), zagotować w garnku (Zupy domowe), rozmrozić lub podgrzać w kuchence mikrofalowej (Warzywa gotowane).

– Nowa linia produktów 3 minuty – tylko chwila powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnych konsumentów – mówi Monika Faliszek, Marketing Manager z firmy d’aucy Polska. – Przeprowadzone przez nas badania jakościowe z naszymi konsumentkami pokazały, że coraz więcej klientów dba o zachowanie zdrowej i zróżnicowanej diety, ale nie ma czasu na przygotowanie oryginalnych i pełnowartościowych posiłków – dodaje.

– Konsumentom brakuje również pomysłów na ciekawe dania, które byłyby jednocześnie smaczne – wyjaśnia Faliszek.

Nowe produkty d’aucy z linii 3 minuty – tylko chwila cechuje różnorodność, najwyższa jakość oraz doskonały smak. Dzięki bogactwu naturalnych warzyw i dobrze dobranym przyprawom, mrożonki d’aucy umożliwiają łatwe i szybkie przygotowanie wielu oryginalnych i zdrowych przekąsek oraz samodzielnych dań obiadowych. Wśród 20 nowych produktów 3 minuty – tylko chwila każdy odnajdzie coś dla siebie:

  • Warzywa na patelnię 3 minuty – tylko chwila
    Warzywa na patelnię z linii 3 minuty – tylko chwila to 10 pysznych kompozycji umożliwiających przygotowanie dań z różnych zakątków świata. Do każdej mrożonki dołączono aromatyczne zioła i przyprawy, które zostały starannie dobrane do danej potrawy. Dla przykładu mieszanka warzyw Nicea zawiera wonną przyprawę prowansalską, a Salsa – meksykańską. Zupełnie nową propozycją od d’aucy są warzywa na patelnię China z przyprawą orientalną, a także francuskie Ratatouille z ziołami.
  • Zupy domowe 3 minuty – tylko chwila
    Zupy domowe to wyjątkowo atrakcyjna nowość w ofercie d’aucy. Powstały z myślą o miłośnikach tradycyjnych posiłków. Firma przygotowała dla swoich klientów trzy propozycje – tradycyjną Zupę pomidorową z dodatkiem ugotowanego ryżu, a także Zupę jarzynową i Zupę brokułową. Wszystkie produkty zawierają saszetkę ze smacznym bulionem warzywnym, dzięki czemu nie trzeba już do nich dodawać kostki rosołowej, ani przypraw. Co istotne, wszystkie składniki zup z linii 3 minuty – tylko chwila (zarówno ryż, jak i warzywa) zostały wcześniej odpowiednio podgotowane, dzięki czemu ich przyrządzenie zajmuje zaledwie chwilę.
  • Warzywa ugotowane 3 minuty – tylko chwila
    Warzywa gotowane to propozycja dla tych, którzy pragną urozmaicić codzienne posiłki. W ofercie d’aucy odnajdziemy siedem oryginalnych produktów: mieszankę kalafiora Romanesco mix, Fasolę żółtą i zieloną, Fasolę zieloną całą, a także Fasolę płaskostrąkową, Bukiet warzyw oraz Brokuły i Kalafior. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że warzyw tych nie trzeba już gotować. Wystarczy je rozmrozić (np. pozostawiając na noc w lodówce), podgrzać, wrzucając na 3 minuty do wrzątku lub zagrzać w kuchence mikrofalowej. Szybkie i łatwe w przyrządzeniu warzywa mogą być z powodzeniem dodatkiem do dań obiadowych, a także składnikiem przystawek i sałatek.

Produkty z linii 3 minuty – tylko chwila wyróżniają się na półce dzięki nowoczesnym, wygodnym opakowaniom z perforacją ułatwiającą ich otwieranie. W prawym, górnym rogu torebek umieszczono logotyp linii, a w dolnej części czytelną informację o kategorii produktu. Piktogramy oraz wskazówki dotyczące przygotowania warzyw, zamieszczone na tylnej stronie opakowań, ułatwią klientom odnalezienie preferowanego produktu.

Zupy domowe, Warzywa na patelnię oraz Warzywa gotowane z serii 3 minuty – tylko chwila są dostępne w sprzedaży od stycznia 2011 r. w cenie od 4,99 zł do 5,59 zł/szt., w zależności od rodzaju.

Dodaj komentarz