Nabiał

Naturalna śmietana Piątnicy do sałatek

Naturalna śmietana Piątnicy do sałatekNaturalna śmietana Piątnicy do sałatek 22% wzbogaci smak tradycyjnej mizerii, a także warzywnych oraz owocowych sałatek.
Śmietana 22% do sałatek marki Piątnica jest mniej popularna od pozostałych, uniwersalnych śmietan, ale niewątpliwie zasługuje na wyróżnienie. Wyselekcjonowane, w pełni naturalne składniki sprawiają, że jest ona najbliższa prawdziwej, gęstej wiejskiej śmietanie. Jej skład, smak oraz aromat przywodzą na myśl śmietanę przygotowywaną domowym sposobem z mleka prosto od krowy, znaną z dzieciństwa czy wakacji spędzonych na wsi. Docenią ją konsumenci poszukujących wyłącznie naturalnych produktów. Walory tej niepowtarzalnej śmietany z Piątnicy wkrótce zostaną podkreślone dodatkowym oznakowaniem na wieczku. Kubeczek z dodatkową informacją dostępny będzie w handlu w czerwcu br.

Ze względu na zawartość żywych kultur bakterii kwaszących, Śmietana 22% do sałatek Piątnicy przeznaczona jest wyłącznie do potraw na zimno. Gęsta, kremowa konsystencja, wyśmienity smak i aromat oraz naturalne właściwości odżywcze produktu sprawiają, że doskonale sprawdza się jako baza do wielu dań. Idealnie pasuje do mizerii i świeżych sałat z dodatkiem nowalijek oraz owocowych sałatek serwowanych zarówno podczas uroczystości rodzinnych, jak i podczas wspólnego grillowania.

Dodaj komentarz