Krakowska sucha z linii NOVE PREMIUM
Mięso i ryby Wędliny

Krakowska sucha z linii NOVE PREMIUM

Kiełbasa Krakowska sucha z linii NOVE PREMIUM reprezentuje sobą wszystko to, co specyficzne dla najlepszych, polskich wyrobów. Powolny proces suszenia i dojrzewania sprawia, że możemy delektować się doskonałą kruchością. Delikatnie rozpadające się w ustach plasterki świetnie sprawdzą się zarówno jako przekąska, składnik potraw czy wiodący motyw na porannych kanapkach.

Za wyjątkowy smak Krakowskiej suchej marki Nove odpowiada zarówno wysoka jakość mięsa, odpowiednia kombinacja aromatycznego pieprzu, ziół i soli oraz dopracowany do perfekcji proces produkcji. Co ważne – podobnie jak w innych produktach z linii Premium – nie znajdziemy w niej dodatku polifosforanów, glutaminianu sodu czy sztucznych barwników. Ponadto niezwykle istotna jest jej „wysoka mięsność” – 100 g kiełbasy otrzymano ze 121 g mięsa wieprzowego. To jeden z najważniejszych wyznaczników jakości produktu.

 

Różnego rodzaju kiełbasy to od pokoleń klasyka na polskich stołach. Szczególne miejsce zajmuje tu kiełbasa krakowska, której wersja – Krakowska sucha z linii NOVE PREMIUM gwarantuje oryginalny smak, przywodzący na myśl wyroby wychodzące spod ręki mistrzów masarstwa z dawnych lat.

 

Krakowska sucha z linii NOVE PREMIUM

  • Masa netto: ok. 1,2 kg
  • Produkt zmiennowagowy
  • Opakowanie MAP
  • Pakowane w: Kartony o masie ok. 5 kg, Pojemnik o masie ok. 15 kg
  • Cena brutto:  ok. 30 – 35 zł

Dodaj komentarz