Słodycze i przekąski

Wawel pełen kolorów i smaków

Przyszła… pomalowała świat… rozgrzała słońcem… wiosna! Poprawił się nam nastrój, jesteśmy optymistycznie nastawieni. Wraz z wiosną zbliża się Wielkanoc – najstarsze chrześcijańskie święto. Na ten czas Wawel przygotował 15 produktów w pięknej oprawie graficznej nawiązującej do pełnego kolorów, budzącego się do życia świata.

Wiosną słoneczne dni to już codzienność. Wyjątkowa aura sprawia, że częściej wychodzimy na spacery, jeździmy na rowerze lub po prostu leniuchujemy w przyjemnych promieniach słońca. Zaraz po przywitaniu wiosny rozpoczynamy przygotowania do Wielkanocy – najbardziej radosnych świąt w roku. Przyrządzamy świąteczne dania, a nasze domy przyozdabiamy wielkanocnymi ozdobami: pisankami, zajączkami oraz barankami. Tradycyjnie w okresie świąt pojawia się także Zając Wielkanocny, który przynosi drobne prezenty. Słodką niespodzianką w jego koszyku mogą być produkty firmy Wawel.

Na czas świąt Wielkanocnych Wawel przygotował limitowaną serię produktów. Specjalnie zaprojektowane opakowania cechuje kolorystyka oraz motywy graficzne nawiązujące do wiosny (krokusy, tulipany) oraz do świąt Wielkanocnych (pisanki). Oferta obejmuje 15 produktów, w których nie zabrakło nowości: dużej prawie 300 gramowej deserowej czekolady Szarlotka z nadzieniem jabłkowym z cynamonową nutą oraz snacka – Sernik z czekoladą (pyszny snack o smaku sernika pełen bakalii na grubej warstwie pysznej deserowej czekolady).

Wśród pozostałych słodkości znajdują się:

Bombonierki z czekoladkami o pysznych nadzieniach ukrytych pod warstwą deserowej czekolady:

Adwokat (deserowe czekoladki z kremem adwokatowym)

Michałki (czekoladki z kakaowym nadzieniem z drobnymi kawałkami orzeszków arachidowych)

Malaga (czekoladki o idealnym połączeniu półpłynnego nadzienia kryjącego w sobie przepełnione słonecznym blaskiem rodzynki)

Kasztanki (czekoladki deserowe z pysznym nadzieniem kakaowym z dodatkiem chrupiących wafli)

Tiki Taki (czekoladki z delikatnym dwuwarstwowym orzechowo-kokosowym nadzieniem)

Śliwka w czekoladzie (miękka i soczysta kandyzowana śliwka w czekoladzie deserowej)

Czekolady: Adwokat, Kasztanki, Malaga, Tiki Taki.

Cukierki w czekoladzie: Trufle (truflowe nadzienie z delikatną nutą alkoholową, oblane deserową czekoladą) oraz klasyczne Michałki zamkowe i Mieszanka Krakowska.

Dodaj komentarz