Słodycze i przekąski

Keksy bezlaktozowe dla dzieci DINO KIDS

Keksy bezlaktozowe dla dzieci DINO KIDS to kolejna, najnowsza pozycja w bogatym asortymencie marki 3 PAULY. Urocze dinozaurowe herbatniki z pełnowartościowej mąki i bez dodatku białego cukru przeznaczone są głównie dla dzieci, które zmagają się z nietolerancją laktozy.

Keksy bezlaktozowe dla dzieci DINO KIDS marki 3 PAULY to pyszne herbatniki w kształcie uwielbianych przez dzieci dinozaurów. Wytworzone z pełnoziarnistej  mąki i słodzone wyłącznie naturalnym sokiem z winogron i jabłek ciasteczka nie zawierają najsilniejszych alergenów: jaj, orzechów, soi, sezamu czy łubinu oraz – przede wszystkim – laktozy. Mogą więc być spożywane przez wszystkich, nietolerujących mleka i produktów mlecznych.

Nie znajdziemy w nich także sztucznych konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Keksy bezlaktozowe dla dzieci DINO KIDS wyróżniają się za to niezwykłą chrupkością, delikatnym, naturalnym smakiem oraz ciekawym kształtem. Są źródłem błonnika i… beztroskiej przyjemności niezależnie od wieku. To wspaniała propozycja zdrowej i zabawnej przekąski nie tylko dla młodszych, ale i starszych łasuchów.

Dodaj komentarz