Bakal sport
Słodycze i przekąski Wideo

Puk, puk…czy są tu jacyś sportowcy?

W skład naszej redakcji wchodzą osoby, które cenią sobie dobry styl i aktywność fizyczną – w końcu na salonach, trzeba jakoś wyglądać :). Dzień mijał jak każdy – siedzieliśmy sobie w naszej redakcyjnej siłowni, aż tu nagle…do jej drzwi zapukała pewna miła Pani – przedstawicielka Agencji opiekującej się marką Atlanta Poland S.A. i przyniosła nam Batony Bakal Sport. Czyżby wiedziała…że my ze sportem jesteśmy za pan brat :)?

Paczka niepozorna, ale w środku – wiosna. Motylki, kwiatuszki i miłe życzenia. Początek niezły. Dalej już tylko lepiej – mix batoników. Ojej…ale my nie możemy przecież, toż to nie w naszym stylu!

Batony bakal sport

No ok, spróbujemy, podobno są dla sportowców dobre. A my przecież jesteśmy sportowcami!

W informacji prasowej czytamy: „To zdrowe przekąski w trzech rodzajach: Protein Natural Bar, Magnez Natural Bar oraz Energy Natural Bar. Ich popularność stale rośnie (…). Batony Bakal Sport to odpowiedź na stale rosnący trend zdrowej żywności w Polsce. Skierowane są do osób, które prowadzą aktywny tryb życia i potrzebują szybkiej, ale zdrowej przekąski. Są to w pełni naturalne produkty, bez dodatku konserwantów i sztucznych wzmacniaczy. Nie zawierają dodatku cukru i innych substancji słodzących. Batony Bakal Sport są wolne od glutenu, dzięki czemu są odpowiednie dla osób będących na diecie bezglutenowej.”

Batony dla sportowców

Ok. My tam z glutenem nie mamy problemu, szybkich przekąsek czasem potrzebujemy, a szczególnie, gdy ćwiczymy na naszej siłowni, co w praktyce oznacza – realizację kampanii 🙂

Próbujemy.

Smak – ok.

Konsystencja – pozostawiamy Wam do oceny – kwestia preferencji i ilości ubytków w jamie ustnej.

Ogólna ocena – 5+. Jesteśmy na tak.

Dziękujemy za słodkie przekąski 🙂

Dodaj komentarz