Napoje, soki, woda

Nowa, marchwiowo-owocowa Vitaminka 100 % soku bez cukru

Z myślą o wszystkich, którzy dbają o zdrowie i urodę firma Hortex stworzyła nową marchwiowo-owocową Vitaminkę: 100% soku bez dodatku cukru ani substancji słodzących. Ulepszona receptura gwarantuje aksamitny smak w pełni płynący z najlepszej jakości marchewek i owoców.
Vitaminka marchwiowo-owocowa to kompozycja sześciu pysznych smaków. Gęsta, przecierowa konsystencja soku sprawia, że Vitaminka to wartościowa przekąska o każdej porze dnia. Dlatego Vitaminkę zawsze warto mieć pod ręką! Szczególnie, że jest dostępna nie tylko w kartonowych opakowaniach o pojemności 1 litra, ale także w poręcznych butelkach o pojemności 250 ml, które z pewnością zmieszczą się w damskiej torebce.

Soki Vitaminka są źródłem naturalnej prowitaminy A (b-karotenu) z marchewek, która w połączeniu z witaminami C i E tworzy koktajl witamin, będący elementem prawidłowo skomponowanej diety.

Vitaminka zyskała również nową oprawę: zmianie uległa identyfikacja wizualna marki. Odświeżone zostało logo produktu oraz grafika opakowań. Teraz z łatwością można wybrać swój ulubiony smak spośród sześciu kompozycji smakowych Vitaminki 100% soku bez dodatku cukru:

  • Jabłko, marchewka, banan;
  • Jabłko, marchewka, brzoskwinia;
  • Jabłko, marchewka, truskawka;
  • Jabłko, marchewka, malina;
  • Jabłko, marchewka, gruszka;
  • Jabłko, marchewka, ananas.

Wprowadzeniu nowej Vitaminki towarzyszy kampania reklamowa w telewizji pod hasłem: „Świetnego samopoczucia życzy nowa, marchwiowo-owocowa Vitaminka Hortex – 100% soku bez dodatku cukru”. Dodatkowo, nowa Vitaminka jest wspierana poprzez aktywności BTL oraz degustacje konsumenckie.

Dodaj komentarz