Cukier Królewski w opakowaniu Tetra Rex
Produkty sypkie

Cukier Królewski w opakowaniu Tetra Rex

Gdzie najchętniej Polacy spędzają wakacje? Oczywiście na łonie natury! Kempingi, pola namiotowe, domki letniskowe, a także aktywny urlop pod żaglami, to od lat nasz sposób na udany wypoczynek.

Aby się do niego perfekcyjnie przygotować, trzeba zadbać o każdy szczegół i przemyśleć nawet to, czym posłodzimy poranną kawę na środku mazurskiego jeziora… Cukrem, który przesypaliśmy do słoika, aby nie uległ zawilgoceniu? Ten stary „żeglarski” patent odstawmy do lamusa i zabierzmy ze sobą po prostu cukier w Tetra Rex Cukru Królewskiego.

 

Niezastąpiony w podróży – cukier drobny w Tetra Rex

Cukier rozsypany po całym plecaku, klejący się namiot, wokół coraz więcej mrówek, a Ty nie masz czym posłodzić swojej ulubionej herbaty? Do niedawna jedyną alternatywą na uniknięcie takich przykrych niespodzianek podczas letnich wypadów, było przesypanie cukru do słoika. Takie „opakowanie” jest jednak ciężkie, nieporęczne i bardzo utrudnia dozowanie cukru. Poza tym nigdy nie mamy pewności, czy w całości dojedzie z nami do celu! Jeżeli więc cenisz sobie wygodę i funkcjonalność, producent Cukru Królewskiego znalazł dla Ciebie idealne rozwiązanie – cukier w opakowaniu Tetra Rex. Okazuje się, że karton z korkiem, podobny do tego, w którym kupujemy sok lub mleko, doskonale sprawdza się również jako praktyczne opakowanie cukru. To wygodne rozwiązanie jest szczególnie funkcjonalne podczas wszelkich wyjazdów. Szczelny kartonik zapobiega rozsypywaniu się cukru i skutecznie chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Ergonomiczny kształt sprawia, że opakowanie jest wyjątkowo poręczne i łatwe do spakowania. Z kolei wygodny dozownik pozwala precyzyjnie odmierzyć potrzebną ilość cukru wprost z opakowania.

 

Postaw na wygodę, w każdych warunkach

Jeżeli lubisz żeglować, bez wątpienia docenisz zalety Cukru Królewskiego w Tetra Rex. Innowacyjne opakowanie nie tylko zapobiega rozsypywaniu się cukru, ale jest też niezwykle trwałe i co najważniejsze – doskonale chroni cukier przed wilgocią. Dlatego jest to wymarzona alternatywa dla turlającego się po pokładzie słoika. Cukier w Tetra Rex (zarówno biały, jak i trzcinowy) jest drobniejszy od tradycyjnego, dlatego znacznie łatwiej się rozpuszcza. Idealnie sprawdza się więc przy osładzaniu zimnych napoi np. kawy frappé, czy lemoniady, które tak chętnie pijamy podczas upałów. Dodatkowo cukier trzcinowy nadaje naszej ulubionej herbacie wyjątkowy, karmelowy smak, a ponadto może posłużyć do przyrządzania wyśmienitych drinków podczas wieczornego grillowania. Bo bez cukru trzcinowego nie ma mowy o prawdziwym mohito!


Cena detaliczna cukru białego w Tetra Rex – około 5 zł. Cena detaliczna cukru trzcinowego w Tetra Rex – około 9 zł.

Dodaj komentarz