Słodycze i przekąski

Wielkanocna oferta słodyczy Jutrzenki Colian

Jutrzenka Colian przygotowała linię słodyczy o unikalnych smakach, w nowoczesnych opakowaniach, nawiązujących do symboliki Świąt Wielkanocnych. Produkty z oferty okazjonalnej będą dostępne w sprzedaży od marca.

Oferta świąteczna obejmuje produkty marek o silnej pozycji rynkowej, m.in. czekolady Goplana, galaretki Mella, wafelki Grześki. Jutrzenka Colian proponuje w tym roku oryginalne smaki słodyczy dostosowane do specyfiki Świąt Wielkanocnych.

Nowością, dostępną tylko w sezonie wielkanocnym, jest Czekolada nadziewana advocaat oraz Czekolada alpejska mleczna z wizerunkiem dziecięcych bohaterów ze świątecznymi atrybutami.

#zdjecie0#Jutrzenka Colian proponuje też Bakalie w czekoladzie – rodzynki w czekoladzie mlecznej i deserowej oraz migdały w cynamonie i orzechy w kawie w białej czekoladzie. Limitowana seria wafelków Grześki będzie dostępna w dwóch wariantach smakowych – Grześki posypane orzechami i Grześki posypane migdałami. Tradycyjnie, ofertę uzupełniają figurki – Kurczak, Baranek oraz Zając.

Linia okazjonalnych słodyczy zawiera także produkty ze standardowej oferty. Są to: Czekolada Oryginalna Mleczna, Czekolada Klasyczna Gorzka oraz Mieszanka Teatralna. Nakładki świąteczne umieszczono na opakowaniach pralin Złote Róże, Rajskim Mleczku o smaku czekoladowym i waniliowym, galaretkach Mella o smaku pomarańczowym, wiśniowym, cytrynowym, czarnej porzeczki, malinowym i truskawkowym.

Dodaj komentarz