Aktualności

Lech Premium już po raz piąty na Pol’And’Rock!

Leszek Chmielewski kocha dobrą muzykę i pozytywną energię! To dlatego już po raz piąty zawita na festiwal w Kostrzynie nad Odrą, który od tego roku nosi nazwę Pol’And’Rock. W festiwalowym Miasteczku Lecha ponownie nie zabraknie niespodzianek! Warsztaty w Kuźni Talentów z udziałem influencerów, malowanie włosów czy karaoke to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji. Zgodnie z tradycją na festiwalu pojawi się także limitowana puszka Lecha na Pol’And’Rock, tym razem stworzona przez samego Jurka Owsiaka.

 
 

Już 2 sierpnia rozpoczyna się kolejna edycja Pol’And’Rock, na którym nie zabraknie Leszka! Podczas festiwalu kolejny raz królować będzie limitowana edycja puszki Lecha Premium, którą tym razem zaprojektował Jerzy Owsiak! Piwo w kolorowym, energetycznym opakowaniu, nawiązującym do klimatu festiwalu dostępne będzie nie tylko na jego terenie, ale również w wybranych okolicznych sklepach oraz marketach sieci Lidl w całej Polsce.

 

W festiwalowej strefie Leszek poza zimnym piwem przygotował warsztaty recyklingu i DYI w Kuźni Talentów, w których udział wezmą między innymi Karolina Gilon, Tomson czy Sieradzky. Poza warsztatami w Miasteczku Leszka odbędą się także prezentacje zespołów muzycznych, które otrzymały Dziką Kartę Lecha. Na festiwalowiczów będzie czekać ponadto karaoke, strefa proszków holi i stanowiska do malowania włosów na zielono. Wzorem poprzednich lat w Miasteczku pojawi się także Strefa Eko, zorganizowana wspólnie z Organizacją Odzysku Interseroh, do której będzie można przynieść plastikowe kubki, aluminiowe puszki czy papier, otrzymując w zamian ekologiczne jabłka, ekonerki i ekopoduszki. Nerki i poduszki zostały wykonane z bannerów Lecha, a „drugie życie” dało im Stowarzyszenie MY DLA INNYCH, które zatrudnia osoby niepełnosprawne. Na najbardziej zaangażowanych fanów recyklingu, którzy zbiorą najwięcej surowców wtórnych czeka wyjątkowa nagroda – dwa ekologiczne skutery! Ale to nie wszystko – środki uzyskane w wyniku zbiórki zostaną przeznaczone na zielone nasadzenia (drzewa i krzewy) w Kostrzynie przy ul. Kościuszki. Dzięki temu lokalna społeczność zyska nowy, trwały i zielony ślad Leszka.

 

Dodatkowo,  Leszek zadba także o odpowiedzialną konsumpcję alkoholu w Strefie Sprawdź Promile oraz specjalnych punktach Sprawdź Promile zlokalizowanych w pobliżu parkingów, gdzie każdy festiwalowicz będzie miał szansę sprawdzić trzeźwość za pomocą profesjonalnego alkomatu. Na uczestników czekają także animacje z użyciem alkogogli, m.in. refleksomierz czy labirynt.

 

Udział w konkursach, zaangażowanie w zbiórkę odpadów oraz wizyty w Strefie Sprawdź Promile będą premiowane specjalną walutą – „Leszkiem”, wymienną na gadżety i nagrody, m.in. uścisk dłoni z Jurkiem Owsiakiem, darmowy prysznic w specjalnej strefie czy posiłki w strefie gastronomicznej.

 

Leszek pamięta także o tych, którym nie uda się dotrzeć na tegoroczny Pol’And’Rock. Pierwszego dnia festiwalu przeprowadzi specjalną transmisję live na Facebooku, która pozwoli wszystkim miłośnikom dobrej muzyki poczuć wyjątkowy klimat imprezy.

Dodaj komentarz