Aktualności

Waldemar Pokojski nowym prezesem „MAJONEZY” z Kętrzyna

Rada Nadzorcza Spółdzielni Pracy Produkcyjno-Handlowej „MAJONEZY” z Kętrzyna powołała nowego prezesa. Został nim Waldemar Pokojski. Z branżą spożywczą jest związany od 1993 roku. Piastował liczne stanowiska, które pozwoliły zdobyć mu bogate doświadczenie: od dyrektora ds. logistyki, przez dyrektora zarządzającego, po prezesa zarządu.
Waldemar Pokojski zapowiada, że jednym z najważniejszych zadań, które przed sobą stawia, jest rozbudowa dystrybucji.

Moim celem jest zwiększenie sieci sprzedaży  naszego asortymentu w kolejnych regionach i zdobywanie nowych rynków– zapowiada.

Te plany dotyczą nie tylko Polski, ale również eksportu. Zamierzam wdrożyć nową, innowacyjną linię produktową. Mamy już gotowe pomysły, pracujemy nad projektami, a o szczegółach opowiemy w niedalekiej przyszłości. Chciałbym także, aby wizerunek firmy bazował na tradycji, ale jednocześnie podkreślał naszą nowoczesność, która przejawia się chociażby w najlepszych rozwiązaniach, jakie stosujemy w produkcji oraz w tym, że ciągle się doskonalimy, rozbudowujemy ofertę, jesteśmy otwarci na głosy naszych klientów i dopasowujemy się do ich oczekiwań. Jestem przekonany, że w realizacji tych założeń pomoże mi doskonały zespół, który ma ogromną wiedzę, dobre propozycje i z zaangażowaniem włącza się w dyskusje dotyczące rozwoju spółdzielni.

Firma „MAJONEZY”  istnieje od 1945 roku. Produkuje zimne sosy, m.in. Majonez Kętrzyński, Musztardę Kętrzyńską oraz koncentraty ciast: Piernika Kętrzyńskiego i Babki o smaku cytrynowym.

Dodaj komentarz