Aktualności

Ustronianka z Jodem doceniona na świecie

Woda „Ustronianka z Jodem”, której zalety doceniły już polskie mamy, zyskała również uznanie ekspertów. Woda wzbogacona jodem otrzymała aż dwie ważne nagrody!
Pierwsza z nich została wręczona w Szkocji, przez międzynarodowe jury. Ustronianka z Jodem otrzymała najwyższe, światowe wyróżnienie w konkursie „Water Innovation Award” w kategorii „Najbardziej innowacyjna woda funkcjonalna”. Jury wybrało ją spośród kilkuset zgłoszonych propozycji z całego świata zwracając uwagę, że produkt niesie pomoc w rozwiązaniu problemu niedoboru jodu, którym na świecie zagrożonych jest ponad dwa miliardy ludzi.

Druga nagroda dla Ustronianki z Jodem została przyznana w Warszawie. Woda została uhonorowana tytułem „Dobry Produkt-Wybór ekspertów”, przyznanym przez największe autorytety w branży spożywczej.

#zdjecie0#Niedobór jodu, który aż w 40% dotyka kobiety w czasie ciąży, może prowadzić do zaburzenia prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Przyszłe mamy, a także te karmiące, powinny zatem pamiętać o obecności jodu w swojej codziennej diecie. Ten niepozorny pierwiastek pełni niezwykle ważną rolę dla zdrowia – bierze udział w produkcji hormonów tarczycy, poprawia przemianę materii, a także wpływa korzystnie na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Pierwiastek najlepiej przyswajany jest, gdy organizm pobiera go z naturalnych pokarmów, bądź wody mineralnej. Wysokiej przyswajalności jodu zawartego w Ustroniance z Jodem dowiodły badania przeprowadzone na Uniwersytecie Jagiellońskim pod kierownictwem prof. Zbigniewa Szybińskiego.

Woda „Ustronianka z Jodem” została już kilkakrotnie wyróżniona przez media specjalistyczne na całym świecie, a podczas finału konkursu „Water Innovation” w Edynburgu została jako jedyny prdodukt z Europy Środkowo-Wschodniej przedstawiona w czasie konferencji dla największych firm wodnych.

Żywność funkcjonalna, a do takiej zaliczamy „Ustroniankę z Jodem”, najprawdopodobniej zdominuje trendy w produkcji. Tego typu produkty, nie tylko zaspokają głód i pragnienie, ale także zawierają substancje korzystnie wpływające na nasze zdrowie.

Szczegółowe informacje na temat wody „Ustronianka z Jodem” oraz wiele atrakcyjnych treści z dziedziny zdrowia, urody i relaksu znajdziecie na specjalnie stworzonym portalu dla mam www.zdrowa-mama.pl

Dodaj komentarz