Aktualności

Targi Home & Food – patronat medialny portalu informatorspozywczy.pl

Gratka dla miłośników gotowania i designu. 8 marca 2017 r. mogą pojawić się na PGE Narodowy, gdzie odbywać się będą targi Home & Food. informatorspozywczy.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


Home&Food – dla kogo ta impreza?

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do sklepów wnętrzarskich i delikatesowych, concept storów oraz sektora HoReCa. Na targowych stoiskach prezentowane będą m.in. produkty dotyczące kultury stołu – od składników potraw, delikatesów oraz napojów, po przybory kuchenne, urządzenia, naczynia, zastawy stołowe, szklane artykuły i umeblowanie.

Home&Food – podążanie za trendami

Obecnie klient wymaga od sklepów nie tylko dobrej oferty produktowej. Pragnie on bowiem wartości dodanej w postaci porady, inspiracji czy koniec końców gotowych rozwiązań. Idąc tym tropem sklepy i salony z artykułami gospodarstwa domowego przekształcają się w tzw. concept story, które poszerzają doświadczenie zakupowe klienta o pokazy kulinarne lub kursy gotowania, wzbogacają ofertę o dodatkowe produkty, np. książki kucharskie i artykuły spożywcze.

Home&Food – wyjście naprzeciw trendom

Targi Home&Food organizowane są w odpowiedzi na przekształcanie się wspomnianych sklepów i podążanie za obowiązującymi trendami oraz oczekiwaniami konsumentów. Dzięki temu w jednym miejscu będzie można zapoznać się z nowymi propozycjami artykułów AGD, zastaw stołowych, produktów do serwowania dań, przechowywania żywności, dekoracji stołu, wyposażenia kuchni oraz z interesującą ofertą delikatesów spożywczych.

Podczas targów odbędą się liczne wydarzenia, a wśród nich m.in. prezentacja światowych praktyk w salonach sprzedaży, które stanowią połączenie oferty „home&food”, pomysłów związanych z visual merchandisignem dla sklepów kojarzących elementy wyposażenia wnętrz oraz artykuły delikatesowe.

Nie zabraknie także informacji związanych z wyposażeniem wnętrz na sezon jesień-zima 2017/2018 wg jednej z największych światowych agencji trendów – Fashion Snoops z Nowego Jorku.

Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia Jerzy Osika. Nasz serwis jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz