Słodycze i przekąski

TAGADA PINK zaskakujący smak truskawek

Firma HARIBO, producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych od dawna wyznacza nowe trendy na rynku słodyczy. Teraz zaskoczy podniebienia wszystkich fanów swoim nowym produktem, żelkami Tagada Pink o elektryzującym smaku truskawki, który wyzwoli pokłady pozytywnej energii.

Wszystkich fanów produktów HARIBO ucieszy pewnie wiadomość, że już wkrótce będą mogli spróbować czegoś nowego, pysznego i wyjątkowego. Firma HARIBO, jako pierwsza wprowadziła produkty o smaku coli, jogurtu oraz żelki z zawartością witamin i minerałów, a teraz stawia na najmodniejszy kolor nadchodzącego sezonu, czyli róż! Kolor różowy zajmuje w kole barw miejsce między szkarłatem a błękitem. Ma wiele nazw: amarant, purpura, fuksja, magenta. Dziś najczęściej mówi się pink. Kolor ten niesie ze sobą optymizm i pewność siebie.

Różowe żelki Tagada Pink już niedługo pojawią się w sklepach. Sprawią przyjemność nie tylko swoim pozytywnym kolorem, lecz także mile zaskoczą soczyście owocowym, kwaśnym smakiem. Tagada Pink to odmiana znanych żelków Primavera, produkowanych już od ponad 40 lat! Te truskawkowe żelki są szczególnie lubiane we Francji.

Tagada Pink o intensywnym i ożywczo truskawkowym smaku doskonale sprawdzi się także, jako dodatek i składnik letnich deserów.

Cena: Tagada Pink ok. 5,98 zł brutto.

Dodaj komentarz