Aktualności Polecamy

Śniadanie prasowe – Almette bez tajemnic!

8 września w stołecznej restauracji Villa Foksal odbyło się śniadanie prasowe pełne niezwykle pogodnej atmosfery. Podczas spotkania odkryto tajemnice wyjątkowego smaku Almette! Tematem przewodnim było polskie, świeże mleko i naturalne składniki.   
Poranne spotkanie poprowadził David Gaboriaud, doświadczony trener kulinarny, który emanuje pozytywną energią. Udzieliła się ona wszystkim uczestnikom śniadania! David przygotował pyszne propozycje z wykorzystaniem serka Almette. Pomogli mu w tym zaproszeni goście. O tym, dlaczego warto jeść sery, opowiedziała Agata Ziemnicka – Łaska, dietetyczka i psycholożka żywieniowa. Specjalizuje się ona w edukacji żywieniowej, prowadzi warsztaty i uczy jak odżywiać się zdrowo i naturalnie. Opowiedziała m.in. o nabiale oraz o tym, że jest on niezwykle ważnym elementem naszej codziennej diety – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tym samym zachęciła do spożywania serków Almette, które są bogate w wartościowe białko i węglowodany niezbędne w naszej diecie.

http://www.mieszkaniezpomyslem.pl/inspiracje/domy-i-mieszkania/1754-skandynawskie-wnetrze-po-polsku
Od lewej: Agata Ziemnicka – Łaska, David Gaboriaud, Beata Okrój-Rozbiewska (Quality PR), Jacek Wyrzykiewicz (Hochland Polska), Katarzyna Ciecieręga (Hochland Polska), na dole: Robert Wiśniewski (Grasp Group)

Ciekawostki związane z Almette przedstawił Jacek Wyrzykiewicz PR&Marketing Services Manager Hochland Polska. Dowiedzieliśmy się szczegółów na temat procesu produkcyjnego, a także m.in. tego, że mleko do produkcji Almette pochodzi wyłącznie od 724 polskich dostawców, a od momentu pozyskania mleka, do wyprodukowania serka upływa jedynie 48 godzin! Przedstawiciel firmy zaprezentował również nowe opakowania Almette, które jeszcze bardziej podkreślają naturalny, świeży i lekki charakter produktu..

Spotkanie umilały przygotowane przez organizatorów konkursy. Goście mieli okazję wziąć udział w zabawie dojenia krowy, w której nagrodą był pobyt w hotelu SPA. Konkurs dostarczył uczestnikom wielu emocji, a pozostałym gościom mnóstwo śmiechu.

Nowe komunikaty zaprezentowane na spotkaniu: polskie mleko i naturalne składniki, były powodem do stworzenia nowego spotu telewizyjnego, który właśnie tego dnia obecni podczas spotkania mieli okazję zobaczyć jako pierwsi.

W śniadaniu prasowym wzięli udział przedstawiciele mediów – najbardziej znanych i cenionych magazynów kobiecych i kulinarnych, portali internetowych oraz prasy branżowej.

Śniadanie prasowe – Almette bez tajemnic! Śniadanie prasowe – Almette bez tajemnic! Śniadanie prasowe – Almette bez tajemnic! Śniadanie prasowe – Almette bez tajemnic! Śniadanie prasowe – Almette bez tajemnic!

Dodaj komentarz