Słodycze i przekąski

Słodkie święta z Wawelem

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen rodzinnego ciepła i magicznego nastroju. Wspólne przygotowania, odświętny charakter, nieodłączna choinka i prezenty od razu budzą w nas pozytywne emocje. Na ten wyjątkowy okres firma Wawel przygotowała specjalną linię produktów wprost idealnych na świąteczne upominki dla najbliższych.

Oferta świąteczna Wawelu to 20 produktów w pięknych, ozdobnych opakowaniach. Szaty graficzne opakowań czekoladowych pyszności firmy Wawel utrzymane są w ciepłej kolorystyce i pełne są korespondujących z tym wyjątkowym czasem elementów, takich jak bombki i ozdoby choinkowe, kolorowe wstęgi i kokardy. Ta apetyczna kompozycja słodyczy to doskonały pomysł na świąteczne prezenty.

W świątecznej ofercie Wawel znajdziemy:

Czekolady nadziewane:

NOWOŚĆ! Wiśniowo-czekoladowa to zupełnie nowa, limitowana propozycja dla wielbicieli wyrafinowanego połączenia wiśni i deserowej czekolady; (295g) – cena: 8,99 zł

NOWOŚĆ! Pomarańczowa powstała z myślą o osobach, którym smak i zapach pomarańczy szczególnie kojarzy się ze świąteczną atmosferą. Dostępna w wersji limitowanej. (295g) – cena: 8,99 zł.

Kasztanki, Malaga i Tiki Taki – doskonałe deserowe czekolady, które na stałe już zagościły w ofercie produktowej Wawelu. To trzy warianty smakowe: z klasycznym kakaowym nadzieniem z dodatkiem złotego wafla i delikatną nutą rumu, z kremową masą z dodatkiem rodzynek oraz z dwuwarstwowym orzechowo-kokosowym nadzieniem. (100g) – cena: 2,89 zł.

Czekoladki nadziewane:

Piernikowe ze śliwką – czekoladki dostępne do tej pory w sprzedaży na wagę są pysznym połączeniem świątecznego piernika z nadzieniem śliwkowym. (455g) – cena: 13,99 zł.

Michałki zamkowe, Malaga, Tiki Taki i Kasztanki to pyszne propozycje czekoladek i pralin o znanych i lubianych smakach, zamknięte w ozdobnych, świątecznych opakowaniach – cena: 13,99 zł.

Cukierki w czekoladzie:

Choinka jest obowiązkowym elementem świątecznego wystroju. Stawiana w domu i ozdabiana przez domowników daje nam wiele radości i wypełnia nasz dom ciepłem i rodzinnym klimatem. Na drzewku oprócz bombek, światełek i błyszczących łańcuchów, nie może też zabraknąć pysznych cukierków. Na tę szczególną okazję firma Wawel przygotowała Mieszankę Choinkową, która dostępna jest zarówno w eleganckim opakowaniu o wadze 425g, jak i od tego sezonu w dużym kilogramowym opakowaniu. Opakowanie o gramaturze 1kg – cena: 23,59 zł, bombonierka (425g) – cena: 10,99 zł.

W ofercie bożonarodzeniowej Wawel znajdziemy też:

Mieszankę Krakowską – galaretkę w czterech owocowych smakach oblaną deserową czekoladą; (350g) – cena: 8,99 zł

Michałki Zamkowe – klasyczne połączenie szlachetnej deserowej czekolady z kakaowym nadzieniem z drobnymi kawałkami orzeszków; (350g) – cena: 8,99 zł

Trufle w czekoladzie – połączenie szlachetnej czekolady z nadzieniem kakaowym z alkoholową nutą; (350g) – cena: 8,99 zł

Marcepan w czekoladzie – to wyborna propozycja dla pasjonatów masy marcepanowej połączonej z czekoladą deserową; (350g) – cena: 8,99 zł

Cukierki Kasztankowe w czekoladzie pierwszy raz w bożonarodzeniowej odsłonie; (350g) – cena: 8,99 zł

Śliwka w czekoladzie -miękka i soczysta śliwka pokryta wyborną czekoladą deserową, (300g) – cena: 14,99 zł

Specjalnie dla dzieci:

Dla najmłodszych Wawel przygotował świąteczną ofertę Krówkową. Oprócz pysznych, ręcznie robionych Cukierków Krówek, w świątecznym, zabawnym opakowaniu, znaleźć można również świąteczną Czekoladę Mleczną nadziewaną krówką. Sugerowane ceny: Cukierki Krówki (350g) – cena: 8,99 zł; Czekolada mleczna z nadzieniem krówkowym (100g) – cena: 2,89 zł.

Dodaj komentarz