Sklep internetowy z bakaliami - dla kogo jest dedykowany?
Bakalie Owoce i warzywa

Sklep internetowy z bakaliami – dla kogo jest dedykowany?

Coraz większy nacisk kładziony jest na to, aby przekąski spożywane w szkołach, biurach, hotelach, podczas imprez firmowych były zdrowe i dobrej jakości. Przed dostawcami produktów do tych i wielu innych miejsc stoi nie lada wyzwanie. Ogromną pomocą jest wówczas dobrze przygotowany sklep internetowy, taki, który w szybki i bezproblemowy sposób umożliwi zrealizowanie zamówienia. Do kogo kierowana jest oferta sklepów internetowych z bakaliowymi przekąskami?

Oferta sklepów internetowych z bakaliami skierowana jest przede wszystkim do sektora B2B, a są to: operatorzy vendingowi, firmy zaopatrujące biura, siłownie, agencje reklamowe, HoReCa, placówki oświatowe oraz przedsiębiorstwa.

HoReCa i agencje eventowe – zdrowe przekąski to podstawa!

Do pierwszej kategorii należą podmioty określane skrótem HoReCa, jest to nazwa dotycząca sektora hotelarskiego oraz gastronomicznego (ang. Hotel, Restaurant, Catering/Cafe). To dla tych podmiotów przygotowano ofertę produktów takich jak: ciasta i budynie instant, mieszanki bakaliowe, kawa zbożowa, produkty do deserów, ciast i wiele innych.

Drugą grupą są agencje eventowe, firmy organizujące m.in. imprezy firmowe, plenerowe. Podczas tego rodzaju spotkań przekąski w postaci suszonych owoców, mieszanek bakaliowych oraz orzechów są prawdziwym rarytasem. Atrakcyjna oferta, wysoka jakość a także ciągła dostępność sklepu internetowego sprawia, że te podmioty chętnie korzystają z digitalowej formy zakupów. Dlatego podmioty te również korzystają z usług sklepów internetowych z bakaliami.

Odbiorcy sklepów internetowych z bakaliami – edukacja, sport i zdrowie

Bardzo ważną grupą odbiorców sklepów internetowych z bakaliami jest sektor edukacja, a przede wszystkim szkolne sklepiki z przekąskami. Produkty dostarczane do tych punktów muszą spełniać określone przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia wymogi. W jedzeniu dla dzieci nie może być zbyt dużo cukru, soli, a także tłuszczu. Liczy się tu ponadto szybkość dostawy, czytelność opisów produktowych a także wysoka jakość oferowanych wyrobów.

Batony proteinowe oraz owsianki w formie instant są produktami dedykowanymi osobom aktywnym, na co dzień uprawiającym sport oraz dbających o swoją dietę, pozbawiając ją niezdrowych przekąsek. Właściciele siłowni, a także osoby dostarczające do nich produkty spożywcze, to kolejne podmioty, dla których dostępność do esklepu z asortymentem bakalii oraz produktów zbożowych może być atrakcyjnym i łatwym sposobem na pozyskanie wysokiej jakości asortymentu.

Firmy vendingowe oraz biura

Z bakaliowych sklepów internetowych korzystają ponadto firmy vendingowe, czyli zaopatrujące różne inne firmy i instytucje w automaty z napojami, przekąskami, zdrowym jedzeniem itd. Szczególnie chodzi tu o miejsca, w których utrudniony jest dostęp do sklepów o dużym natężeniu ruchu, a są to np. szpitale, przychodnie, miejsca pracy, uczelnie itp.

Kolejnymi odbiorcami sklepów internetowych z bakaliowymi przekąskami są również właściciele biur, a także ich zarządcy. W trosce o swoich pracowników zaopatrują biuro w pożywne przekąski. Wraz z rozwojem trendów prozdrowotnych, przy jednoczesnym wydłużeniu czasu spędzanego poza domem, pojawiła się po stronie pracowników potrzeba spożywania zdrowych posiłków również w miejscu zatrudnienia. Dostęp do produktów dostarczających cenne wartości odżywcze może być postrzegane jako dodatkowy benefit pracowniczy.

W odpowiedzi na potrzeby klientów…

Platforma zakupowa ebakalland.pl jest miejscem, gdzie przedsiębiorcy mogą w łatwy i szybki sposób dokonać zakupu komplementarnego asortymentu. Każdy klient znajdzie nie tylko bogaty oraz zdrowy asortyment jednocześnie doskonale dobrany do potrzeb firm eventowych i vendingowych, biur, podmiotów z sektora HoReCa, służby zdrowia i szkolnictwa. Prosta ścieżka zakupowa, możliwość śledzenia zamówienia, ale również czytelne opisy produktów są dużym ułatwieniem dla kupujących. Kolejną zaletą sklepu internetowego ebakalland.pl jest także dostęp do efaktur, który pozwala oszczędzić czas.

Dodaj komentarz