Produkty sypkie

Ryż Parboiled i Dziki BRITTA – wykwintne połączenie

Widowiskowy wygląd, wyśmienity smak, bogate wartości odżywcze, najwyższa jakość oraz prostota przygotowania – to główne cechy Ryżu Dzikiego & Parboiled marki Britta. Ta niezwykła fuzja smaków i kolorów łączy w sobie łagodność złocistego ryżu parboiled oraz egzotyczną głębię wyrazistego ryżu dzikiego o nęcącym, pieszczącym zmysły orzechowym aromacie.

Ryż dziki, obok swojego niespotykanego wyglądu i smaku charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami odżywczymi. Jest obfitym źródłem białka, zawiera bardzo niewiele tłuszczu a do tego jest bogaty w witaminy z grupy B a także fosfor oraz potas. Ryż Dziki & Parboiled marki Britta jest jest doskonałym dodatkiem do wykwintnych dań, najlepiej komponuje się z dziczyzną, rybami, rakami, homarami czy innymi owocami morza.

To produkt najwyższej jakości, dzięki czemu obok wybitnych walorów smakowych jest wygodny i prosty w przygotowaniu. Po ugotowaniu jest puszysty i nigdy się nie klei. Saszetki z ryżem wyposażone zostały w wygodne nacięcia ułatwiające wyciągnięcie ryżu z wrzątku oraz otwieranie gorącej saszetki bez obaw o poparzenie.

Producent oferuje produkt w nowoczesnym, kartonowym opakowaniu zawierającym dwie saszetki x 100g w sugerowanej cenie detalicznej ok. 5.50 PLN.

Dodaj komentarz