Aktualności

Rynek browarów regionalnych a napoje piwopodobne

Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 23 sierpnia i trwała do 31 października 2010 r. Uczestnicy nadesłali 3 119 portretów fotograficznych, spośród których Jury wybrało trzy najlepsze prace. Ich autorami są: Piotr Biegaj, Silvana Oczkowska oraz Paweł Stelmach.

4. Konkurs Fotograficzny Dilmah rozgrywany w kategorii „Portret” adresowany był do wszystkich miłośników fotografii – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Aby wziąć w nim udział, należało wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.dniherbaty.pl/konkurs i załączyć swoje fotografie.

Prace oceniane były pod względem, m.in. jakości, oryginalności kompozycji, a także zgodności z konkursową kategorią. Jurorami konkursu byli: Szymon Szcześniak (Akademia Fotografii), Marcin Grabowiecki (Fotopolis.pl), Maciej Murański (National Geographic Traveler), Izabela Urbaniak (fotografka) oraz Piotr Witomski (Dilmah).

W tym roku mieliśmy wiele pracy i wyjątkowo trudne zadanie. Poziom prac był oczywiście zróżnicowany, ale nie zabrakło znakomitych portretów. I to właśnie wybór najlepszych z najlepszych okazał się największym wyzwaniem – komentuje jeden z Jurorów, Piotr Witomski.

Zwycięzcą 4. Konkursu Fotograficznego Dilmah został Piotr Biegaj z Gdańska, który tym samym stał się posiadaczem biletu na Cejlon, walizki na sprzęt fotograficzny oraz tabletu. Drugie miejsce – premiowane indywidualnym kursem fotograficznym z Szymonem Szcześniakiem, tabletem oraz torbą fotograficzną – zajęła Silvana Oczkowska z Szubina. Trzecią nagrodę wraz z kursem fotografii, tabletem i torbą fotograficzną przyznano Pawłowi Stelmachowi z Sochaczewa.

Sponsorami nagród w Konkursie Fotograficznym Dilmah byli: Akademia Fotografii, Wacom oraz Lowepro. Patronat medialny nad konkursem objęły magazyny fotopolis.pl, Exklusiv, National Geographic Traveler, oraz National-Geographic.pl.

Dodaj komentarz