Owoce i warzywa

ROLNIK wprowadza na rynek nową linię produktów marki PREMIUM Mediterana

Marka ROLNIK wprowadza na rynek nową linię produktów marki PREMIUM „Mediterana”. Udoskonalona linia ekskluzywnych specjałów, jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy poszukują produktów o prawdziwym śródziemnomorskim aromacie i rodowodzie.

Przy tworzeniu tej linii producent postanowił wykorzystać swoje doświadczenie oraz znajomość rynku krajów basenu Morza Śródziemnego w poszukiwaniu nowych smaków.

Produkty marki ROLNIK to jedyne na rynku artykuły premium, które oferują produkty pochodzące prosto z Macedonii, Grecji, Włoch i Hiszpanii w przystępnej cenie. Kwintesencją nowej linii Mediterana są produkty pochodzące z najlepszych upraw i plantacji południa Europy, charakteryzujące się nie tylko doskonałym smakiem, ale także dorodnym kształtem, który zachęca do spróbowania produktów. Linia Mediterana stanowi uzupełnienie asortymentu produktów z segment Premium zarówno w placówkach handlu nowoczesnego jak i tradycyjnego.

Linia Mediterana to przede wszystkim bogactwo aromatów i smaków produktów z południa Europy. W linii przeznaczonej dla wymagających klientów znajdziemy: paprykę smażoną, paprykę czereśniową z serem, paprykę czereśniową z tuńczykiem, paprykę zieloną z serem, pomidory suszone w oleju z kaparami, karczochy w ćwiartkach, oliwki królewskie z różnymi nadzieniami, a także pikantną pasta Ajwar.

Niewątpliwą zaletą produktów z linii Mediterana jest opakowanie jednostkowe – estetyczne i funkcjonalne. Wzrok przyciąga odświeżone logo ROLNIK – użyto subtelniejszej trzcionki i elementów złotego liternictwa. Kolor złota ma podkreślać ekskluzywność produktu, gwarancję jakości dla konsumentów oraz zyskownej dla handlowców marży. Praktyczne sześciokątne słoiczki w których zamknięto produkty, dzięki dopracowanym szczegółom efektownie prezentują się na każdym stole. Całości dopełniają matowe, bordowe zakrętki na każdym słoiczku marki ROLNIK Premium Mediterana. Wyróżniające się formą opakowanie można także łatwiej wyeksponować na półce sklepowej.

Ceny produktów od 5,40 do ok. 11 zł.

Dodaj komentarz