Produkty sypkie

Płatki Active flakes – bądź fit dzięki Sante!

Tęsknimy za wiosną, szukamy sposobów, by odzyskać uśpioną przez zimę energię i witalność, sięgnijmy zatem po coś, co pobudzi nasz organizm, a do tego sprawi ogromną przyjemność.

Active flakes – płatki ryżowo-pszenne z pełnego ziarna pszenicy to smakołyk, który sprawi, że nie tylko nasze śniadanie będzie zdrowe i pożywne, ale także przekąski, które zjadamy w ciągu dnia staną się wartościowe. Wszystko za sprawą składników, których dostarczymy organizmowi, włączając do codziennej diety płatki Active flakes firmy Sante. Są one przede wszystkim źródłem witamin: E, B6, B1, B2, B12, kwasu foliowego, niacyny i kwasu pantotenowego – 100 g płatków zapewnia niemal 90% dziennego zapotrzebowania na te składniki. Płatki Active flakes to także spora dawka korzystnego dla zdrowia białka i błonnika roślinnego, dzięki zawartości zarodków i otrębów pszennych.

Wszystko to sprawia, że płatki Active flakes firmy Sante zaliczamy do żywności funkcjonalnej. Dzięki starannie dobranym składnikom, produkt ten znakomicie wpływa na funkcjonowanie organizmu – poprawia pracę układu pokarmowego, polepsza samopoczucie i pomaga dbać o zgrabną sylwetkę. W dodatku w bardzo prosty sposób. Płatki wystarczy zalać mlekiem lub zmieszać z jogurtem czy kefirem, by powstało szybkie, ale wartościowe i dostarczające dużej dawki dobrej energii śniadanie. Wygodne opakowanie (saszetki zawierające 35 g płatków) pozwala na zabranie Active flakes także do pracy, szkoły lub na spacer, by mieć zawsze przy sobie zdrową przekąskę – smaczną nawet bez żadnych dodatków.

Płatki ryżowo-pszenne Active flakes firmy Sante dostępne są w dwóch wariantach smakowych. Czekoladowo-orzechowe wzbogacone są miazgą i masłem kakaowym, a także orzechami laskowymi, które nadają płatkom wyjątkowo pyszny smak. Druga wersja kryje w sobie truskawki, maliny i wiśnie. Dzięki zawartości liofilizowanych owoców można się rozkoszować ich naturalnym smakiem.

Dodaj komentarz