Orzeźwiające powitanie Wiosny 2010
Aktualności

Orzeźwiające powitanie Wiosny 2010

19 marca 2010 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Podczas koncertu promującego IV część kompilacji „Sygnowano Fabryka Trzciny” nastąpi orzeźwiające powitanie wiosny przez markę Carlo Rossi oraz koncertowa premiera niezwykłego muzycznego przedsięwzięcia Młynarski plays Młynarski.

Twórcy kompilacji Sygnowano Fabryka Trzciny zapraszają na premierę koncertowej odsłony niezwykłego muzycznego przedsięwzięcia Młynarski plays Młynarski z udziałem m.in. Gaby Kulki. W trakcie imprezy nastąpi orzeźwiające powitanie „Wiosny z Frescato 2010”. Na gości czeka wiele atrakcji m.in. konkurs, w którym do wygrania będzie Carlo Rossi z limitowanej serii w specjalnie zaprojektowanej, eleganckiej kobiecej kreacji – jedwabnej sukni w kolorze głębokiej czerwieni.

 

Młynarski plays Młynarski to wyjątkowy projekt koncertowo – płytowy będący owocem rozmów jakie przeprowadził Jan Młynarski ze swoim ojcem – Wojciechem Młynarskim w autorskiej audycji na antenie radia Roxy FM. Jest to pomysł powrotu do brzmienia i stylu jaki prezentował Wojciech Młynarski w latach 60-tych i 70-tych, tworząc swoje największe przeboje a więc: retro, dansingowo, tanecznie, nastrojowo, czasami jazzowo.

 

Projekt Młynarski plays Młynarski jest niezwykły także z uwagi na udział artystów-przyjaciół. Na scenie w 7-osobowym zespole zobaczymy m.in. Gabę Kulkę (śpiew) Piotra Zabrodzkiego (pianino akustyczne), Kubę Galińskiego (organy), Mariana Wróblewskiego (gitara), Wojciecha Traczyka (kontrabas), Manolo Albana Juareza (instrumenty perkusyjne) oraz oczywiście pomysłodawcę projektu, Jana Młynarskiego (śpiew i perkusja).

 

Wojciech Młynarski patronuje projektowi Młynarski play Młynarski. Wspierać go będzie zarówno duchowo, jak i poprzez dodatkowy gościnny udział i zaśpiewanie na płycie, której premiera planowa jest już w tym roku! Pan Wojciech Młynarski został również zaproszony jako Gość Honorowy marcowego koncertu w Fabryce Trzciny.

 

Bilety do nabycia w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny, w systemach Shortcut.pl (Traffic Club), Ticketpro.pl, Eventim i wybranych salonach empik w cenie 80 zł (w tym 7% VAT). W cenę biletu wliczony jest open bar (wino, wódka). Koncert z miejscami stojącymi. Wstęp na wydarzenie od 18 lat.

 

Sponsorem imprezy promującej płytę w Fabryce Trzciny jest producent wina Carlo Rossi. Organizatorem koncertu jest Agencja STX JAMBOREE we współpracy z Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny.

Dodaj komentarz