Słodycze i przekąski

Odkryj słodką tajemnicę smaku Haribo Holladrio

Haribo wprowadza limitowaną edycję żelków o niespotykanym dotąd smaku. Od końca października w sieci sklepów Empik można kupić Holladrio – żelki z zawartością soku z kwiatów i owoców z czarnego bzu.
Czarny bez jest jedną z najstarszych roślin leczniczych. Owoce i kwiaty tej rośliny ze względu na rozgrzewające i przeciwgorączkowe właściwości stanowią znakomitą alternatywę dla popularnych leków na przeziębienie. Kwiaty dzikiego bzu są bogate w aktywne biologicznie związki, które działają napotnie, poprawiają elastyczność naczyń krwionośnych oraz stanowią bogate źródło przeciwutleniaczy. Mają zastosowanie w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych przebiegających z gorączką. Z kolei działanie owoców czarnego bzu jest podobne, jednak ich siła jest nieco słabsza. Kwiaty i owoce mają szerokie zastosowanie w ziołolecznictwie i wchodzą w skład wielu mieszanek ziołowych.

Ekstrakt z kwiatów czarnego bzu i owoców czarnego bzu znajdziemy w Holladrio – mieszance ocukrzonych żelków w jaśniejszym i ciemniejszym kolorze. Limitowaną edycję żelków Haribo będzie można kupić w sklepach Empik w całym kraju.

Odkryj wyjątkowo świeży i niepowtarzalny smak Holladrio, jako przysmak tej jesieni!

Dodaj komentarz