Dania gotowe

Nowe dania w kubkach SAMSMAK

Ajinomoto Poland Sp. z o.o. wprowadza na rynek zupełnie nowe produkty pod marką SAMSMAK. Bogata gama dostępnych produktów SAMSMAK rozszerzy się o dwa zupełnie nowe, pierwsze takie na rynku dania w kubkach – Strogonow oraz Grzyby w śmietanie, a także dwie zupy – Pomidorowa i Rosół z warzywami – od czerwca dostępne w nowych wygodnych opakowaniach typu kubek.

Oprócz tego cała linia zup w torebkach SAMSMAK pojawi się na rynku w nowych opakowaniach o odświeżonej szacie graficznej. Marka SAMSMAK oferuje konsumentom zupy oraz dania z makaronem w atrakcyjnych polskich smakach w nowoczesnym wydaniu.

Produkty SAMSMAK są wzbogacone w kawałki warzyw oraz aromatyczne zioła i przyprawy, tak aby zapewnić konsumentom satysfakcję ze smaku w myśl hasła: „SAMSMAK Z przyjemnością”. Produkty SAMSMAK zostały wysoko ocenione w testach konsumenckich (CLT, luty’2016, TNS).

Produkty w nowych opakowaniach typu kubek: Zupy instant z makaronem w kubku (2 warianty), Rosół z warzywami, Pomidorowa (sugerowana cena detaliczna: 1,99 PLN)

SAMSMAK ROSÓŁ Z WARZYWAMI (60g)- esencjonalny rosół z kurczaka z nutą aromatycznej pietruszki i lubczyku. Bogata kompozycja warzyw: marchewki, pora, selera podkreśla smak rosołu.

SAMSMAK POMIDOROWA (64g)- bogata w smaku zupa pomidorowa. Intensywny smak pomidorów z nutą aromatycznej pietruszki i tymianku.

Produkty w opakowaniach o odnowionej szacie graficznej: Zupy instant z makaronem w torebce (6 wariantów) – Rosół z warzywami, Rosół ostry, Pomidorowa, Á la Flaki, Serowa 4 Sery, Ziemniaczana z boczkiem (sugerowana cena detaliczna: 1,20 PLN)

SAMSMAK POMIDOROWA (66g)- bogata w smaku zupa pomidorowa. Intensywny smak pomidorów z nutą aromatycznej pietruszki i tymianku.

SAMSMAK ROSÓŁ Z WARZYWAMI (61g)- esencjonalny rosół z kurczaka z nutą aromatycznej pietruszki i lubczyku. Bogata kompozycja warzyw: marchewki, pora, selera podkreśla smak rosołu.

SAMSMAK ROSÓŁ OSTRY (61g)- rozgrzewający rosół z kurczaka na ostro, wzbogacony czosnkiem, chili oraz pieprzem.

SAMSMAK Á LA FLAKI (64g)- bogata w smaku i aromatyczna zupa à la flaki z warzywami. Starannie dobrana kompozycja przypraw: majeranku, pieprzu i gałki muszkatołowej.

SAMSMAK SEROWA 4 SERY (66g)- bogata w smaku i delikatnie kremowa zupa serowa. Kompozycja czterech serów: camembert, Havarti, niebiesko-biały ser pleśniowy i maasdam oraz dodatek szczypiorku.

Dodaj komentarz