Najwyższy stopień podium dla wódki BOLS
Aktualności

Najwyższy stopień podium dla wódki BOLS

Międzynarodowe grono ekspertów uznało wódkę BOLS za Wyjątkową i Nadzwyczajną pod względem smaku i zapachu.
Jury International Taste & Quality Institute w konkursie Superior Taste Award oceniało dwa warianty wódek BOLS: czystą BOLS Premium Vodka oraz smakową BOLS Cranberry. Obie wódki analizowane były między innymi pod względem pierwszego wrażenia, smaku i zapachu. We wszystkich tych kategoriach otrzymały bardzo wysokie noty, co zaowocowało przyznaniem BOLS Premium Vodka najwyższej nagrody trzech gwiazdek, uzyskując miano „Exceptional – Wyjątkowej”. BOLS Cranberry otrzymał dwie gwiazdki, co daje mu tytuł „Remarkable – Nadzwyczajny”.

„Formuła przeprowadzania testu zakłada degustację produktów bez ich identyfikacji z marką czy opakowaniem, przez wieloosobową, międzynarodową komisję. Dzięki temu konsumenci mają pewność, że przyznana nagroda rzeczywiście odnosi się do jakości produktu, a nie jego marki lub kraju pochodzenia.” – mówi Radomir Sejdak, Tester Wódki, BOLS.

Wszystkie warianty wódek BOLS produkowane są w jednym z najnowocześniejszych zakładów rektyfikacyjnych na świecie w Obornikach Wielkopolskich. Wódka jest tam poddawana 4-krotnemu procesowi destylacji oraz filtracji węglowo-miedziowej, dzięki temu jej czystość przewyższa aż 5-krotnie restrykcyjne unijne normy. To sprawia, że ma niezwykle łagodny smak i zapach, pozostawiając na podniebieniu wyczuwalną esencję wódki najwyższej jakości.

Wódki BOLS od początku wprowadzenia na rynek uzyskały wielkie grono miłośników i były wielokrotnie nagradzane. Tylko w 2009 i 2010 roku wśród przyznanych im wyróżnień znajdują się: Złoty Medal Monde Selection, tytuł Dobrej Marki 2010, Przeboju FMCG i Perły Rynku FMCG 2010.

CEDC jest największym producentem wódki na świecie. Produkuje m.in.: takie marki wódek jak BOLS, Absolwent, Żubrówka, Soplica i Palace. CEDC eksportuje obecnie Żubrówkę na wiele światowych rynków, włącznie ze Stanami Zjednoczonymi, Anglią, Francją i Japonią. CEDC produkuje i dystrybuuje również markę Royal Vodka, która jest najlepiej sprzedającą się wódką na Węgrzech oraz produkuje wódkę Parliament, będącą wiodącą wódką z segmentu sub-premium w Rosji. CEDC posiada również udziały w Grupie Russian Alcohol, która produkuje markę wódki Zielenaja Marka, będącą numerem jeden w sprzedaży w Rosji, a także markę wódki Zhuravli, będącą inną najlepiej sprzedającą się wódką z segmentu sub-premium w Rosji.

Dodaj komentarz