Aktualności

Letnie praktyki studenckie w Kompanii Piwowarskiej

Kompania Piwowarska po raz kolejny zaprasza studentów do uczestnictwa w praktykach letnich. Trwający 6 tygodni program pozwala młodym ludziom postawić pierwsze kroki w branży piwowarskiej. Do zdobycia jest cenne doświadczenie zawodowe oraz szansa, by zostać zaproszonym do jednej z prowadzonych później rekrutacji.

Trwa kolejna edycja naboru na praktyki letnie w Kompanii Piwowarskiej. Oferta czeka na wszystkich studentów, którzy nie boją się nowych wyzwań i gotowi są pracowicie spędzić wakacje. Dotyczy niemal wszystkich działów i lokalizacji firmy.

 

Praktyki letnie to okazja, by zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i poznać wysokie standardy obowiązujące w firmie, która warzy ulubione piwa Polaków. Do udziału w programie mogą zgłaszać się studenci praktycznie każdego kierunku, którzy będą mogli wybierać z całego wachlarza działów. Co więcej, najlepiej zapowiadające się osoby zostaną zaproszone do rekrutacji prowadzonych w firmie.

 

Podczas letnich praktyk u nas młodzi ludzie zyskają możliwość wszechstronnego rozwoju, realizując różnorodne projekty i odpowiedzialne zadania. Jednak równie istotne jest to, że będą mogli poznać pracowników z pasją i fascynujący świat piwa oraz poczuć wspaniałą atmosferę pracy – mówi Izabela Marchlewicz, kierownik ds. zarządzania talentem w Kompanii Piwowarskiej.     

 

Uczestnicy programu spędzą w KP 6 tygodni. Praktyki mogą również, zależnie od potrzeb, zostać skrócone do 4 tygodni lub wydłużone do końca wakacji. Wymaga się, żeby kandydat podpisał umowę o praktyki absolwenckie oraz nie miał ukończonego 30. roku życia.

 

 

Program realizowany będzie w dwóch turach: od 2 lipca do 10 sierpnia oraz od 13 sierpnia do 21 września. Praktyki w jednej z trzech lokalizacji (Poznań, Tychy, Białystok) rozpoczną się od szkolenia BHP, tzw. Induction oraz wprowadzenia w specyfikę wybranego działu. Przez kolejne tygodnie praktykant realizować będzie powierzone mu zadania pod okiem opiekuna, który od samego początku, już na etapie rekrutacji, zaangażowany będzie w program praktyk. Poza projektami Kompanii Piwowarskiej uczestnicy będą także mogli wziąć udział w wewnętrznych wydarzeniach firmy i szkoleniach.

 

Wysłanie aplikacji na praktyki możliwe jest poprzez stronę internetową www.kp.pl lub bezpośrednio przez portal pracuj.pl. Więcej interesujących informacji i ofert pracy w Kompanii Piwowarskiej można znaleźć w zakładce „Kariera w KP”.

Dodaj komentarz