Kubuś 100% Jabłko i Multiwitamina - soki nieprzecierowe dla dzieci bez dodatku cukru
Napoje, soki, woda Polecamy

Kubuś 100% Jabłko i Multiwitamina – soki nieprzecierowe dla dzieci bez dodatku cukru

Kubuś przygotował pyszną, witaminową nowość dla wszystkich dzieci. Najświeższa propozycja marki to Kubuś 100%  – sok nieprzecierowy, bez dodatku cukru, bazujący na najwyższej jakości owocach. Nowość jest dostępna w dwóch wariantach smakowych – Jabłko i Multiwitamina.

Kubuś 100% Jabłko produkowany jest z najwyższej jakości jabłek, starannie dobranych i wyselekcjonowanych. To dzięki temu, nowy, jabłkowy wariant Kubusia wyróżnia doskonały, naturalny smak i aromat tych szczególnie lubianych przez dzieci owoców.

 

Kubuś 100% Multiwitamina to smakowity mix różnorodnych, owocowych smaków, wzbogacony witaminami. Oprócz witamin A i C w nowym Kubusiu znajdują się  także cenne witaminy z grupy B: B6, B12 i niacyna (PP) tiamina (B1), ryboflawina (B2), kwas foliowy, biotyna (B7), kwas pantotenowy  (B5), odpowiadające za wiele prawidłowych funkcji organizmu.

 

Kubuś 100% jest dostępny w wygodnym, lekkim, plastikowym opakowaniu z dzóbkiem, które można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki temu rozwiązaniu produkt jest idealnym pomysłem na drugie śniadanie w szkole i stanowi codzienną porcję warzyw i owoców, którą można zabrać ze sobą na wynos.

Dodaj komentarz