Kruche ciastka Torteletts bezglutenowe
Słodycze i przekąski

Kruche ciastka Torteletts bezglutenowe

Dieta bezglutenowa nie musi być monotonna, nie oznacza także rezygnacji za słodkości. Marka 3 PAULY wprowadziła na polski rynek Kruche Ciastka Torteletts, które doskonale wpisują się w filozofię zdrowego i lekkiego odżywiania oraz życia w harmonii z naturą.
Bezglutenowe tartaletki z kruchego ciasta 3 PAULY mogą być bezpiecznie wybierane przez osoby z celiakią, alergików oraz wszystkich miłośników zdrowej żywności. Nie zawierają glutenu, laktozy, jaj, mleka czy orzechów, są także wolne od sezamu. Oparte na skrobi i mące kukurydzianej ciasteczka w kształcie zgrabnych, niewielkich tart wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa alergologicznego, jak zawsze bez składników modyfikowanych genetycznie, konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Ciasteczka długo zachowują świeżość, dodatkowo pakowane są w dwie oddzielne, zamknięte porcje, ułatwiające przechowywanie produktu i umożliwiające jego swobodne przenoszenie.

Bezglutenowe Kruche tartaletki 3 PAULY dostępne są w poręcznym 200-gramowym pudełku, na którym umieszczono czytelne informacje dotyczące zalet żywieniowych produktu. Estetyczny design opakowania pozwala na łatwe odnalezienie produktu na sklepowej półce.

Dodaj komentarz