Mięso i ryby Ryby

Filety z makreli w sosie pomidorowym

Makrelę cenimy i lubimy zarówno ze względów zdrowotnych, jak i walorów smakowych. Przyrządzona na wiele sposobów gości często na naszych stołach, pieszcząc podniebienie wyjątkowym smakiem. Specjalnie dla zwolenników morskich przysmaków firma King Oscar dedykuje bestseller w swojej ofercie. Filety z makreli w sosie z dojrzałych, czerwonych pomidorów to sposób na ciekawe, pożywne i pyszne danie dla całej rodziny.

Zbilansowana dieta związana jest nieodzownie z wyborem właściwych produktów spożywczych. Niestety z braku czasu, bądź niewiedzy, sięgamy często po nieodpowiednie artykuły. Firma King Oscar stara się zatem, aby znajdujące się w jej ofercie specjały, pochodzące z mórz całego świata, spełniały oczekiwania smakoszy preferujących zdrowy tryb życia. Filety z makreli w sosie pomidorowym marki King Oscar to połączenie delikatnego i wartościowego mięsa makreli z soczystymi pomidorami. Dostępne w 170 g poręcznej puszce pozwolą nie tylko zaspokoić głód, ale również ciekawość wynikającą z pragnienia poznania nowych i pysznych smaków.

W czym tkwi sekret?

Produkty marki King Oscar cieszą się uznaniem wśród miłośników owoców morza na całym świecie. Długoletnie doświadczenie firmy wpłynęło na stworzenie produktów smacznych oraz zdrowych, w tym Filetów z makreli w sosie pomidorowym. Na szczególną uwagę zasługuje miejsce oraz sposób połowu ryb, odbywa się on bowiem w stanie dzikim w czystych wodach morza północnego, przy wykorzystaniu metod przyjaznych dla środowiska. Makrele łowione są jesienią oraz zimą, gdyż w tym okresie mięso ryb cechuje najwyższa zawartość kwasów Omega 3. Oczyszczone z ości filety układane są ręcznie dla zapewnienia estetycznych wrażeń oraz zachowania wartości odżywczych, które mogłyby ulec zniszczeniu podczas ingerencji ze strony maszyn. Dodatkowo filety polane zostały sosem z dojrzałych, czerwonych pomidorów, który kusi piękną barwą oraz aromatycznym zapachem. Co więcej opakowanie wyposażone zostało w wygodny w użyciu kluczyk do łatwego otwierania, wyjątkowym smakiem makreli w sosie pomidorowym możemy się delektować zatem nie tylko w domu, ale również w pracy bądź na wycieczce.

Zdrów jak ryba

Owoce morza obfitują w cenne składniki odżywcze. Są nimi na przykład NNKT, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Ryby żyjące w wodach zimnych, w tym makrele, są ich bogatym źródłem. Na 15 gramów tłuszczu, wchodzącego w skład 100 gramów Filetów z makreli w sosie pomidorowym firmy King Oscar, 3,9 g przypada na kwasy wielonienasycone, w tym 2,8 g na kwasy Omega 3. Te ostatnie są szczególnie ważne dla prawidłowej pracy serca, wykazują bowiem działanie przeciwmiażdżycowe. Znane są także ze swoich właściwości przeciwzapalnych oraz wzmacniających system immunologiczny. Dodatkowo, wpływają na koncentrację oraz obniżają podatność na stres i depresję. 6 g zawartego w 100 g Filetów z makreli w sosie pomidorowym firmy King Oscar tłuszczu stanowią z kolei kwasy jednonienasycone, które odpowiedzialne są za obniżenie poziomu LDL, czyli złego cholesterolu oraz podwyższenie poziomu pozytywnego cholesterolu HDL. Niezbędne dla naszego zdrowia jest także spożywanie odpowiedniej ilości wysokowartościowego białka. W 100 g filetów z makreli w sosie pomidorowym firmy King Oscar znajduje się go 16 g. Białko pochodzenia rybnego charakteryzuje się łatwą przyswajalnością oraz niską zawartością szkodliwych kwasów nasyconych. Na uwagę zasługuje fakt, iż ryby bogate są również w cenne witaminy oraz niezliczone minerały takie jak jod, fosfor, selen oraz potas. Zawarte w makreli witaminy A oraz B2 korzystnie wpływają na wygląd skóry oraz włosów, witaminy B6 i B12 natomiast, wspomagają funkcjonowanie systemu nerwowego.

Filety z makreli w sosie pomidorowym firmy King Oscar będą smakować wybornie w dowolnej postaci, zarówno podane na kanapce, jako dodatek do sałatek, bądź zjedzone prosto z puszki. Zawarte w nich cenne składniki odżywcze, takie jak białko, wartościowe tłuszcze oraz witaminy i minerały pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie, urodę i samopoczucie.

Filety z makreli w sosie pomidorowym:

[list type=”icon”]
[item class=”fa fa-check”]Pojemność: 170 g[/item]
[item class=”fa fa-check”]Cena brutto: około 4,4 PLN[/item]
[item class=”fa fa-check”]Producent: King Oscar Sp. Z o.o.[/item]
[/list]

Dodaj komentarz