Mięso i ryby Wędliny

Drosed poleca na Wielkanoc pasztety z drobiu

Na suto zastawionym z okazji Wielkiej Nocy stole nie może zabraknąć pasztetu. DROSED proponuje gamę smakowitych pasztetów drobiowych w plastrach.

Drobiowe pasztety marki DROSED wytwarzane są na bazie starannie dobranych, wysokiej jakości składników w oparciu o sprawdzone receptury. Pasztet Francuski z pieprzem zielonym oraz nowy Pasztet Rosyjski o zdecydowanym smaku będą ciekawym rozszerzeniem świątecznego menu. Gamę pasztetów w plastrach DROSED uzupełniają delikatny Pasztet z gęsi, nawiązujący do tradycji staropolskiej kuchni, i doprawiony czerwoną papryką Pasztet Węgierski.

#zdjecie0#Pasztet Francuski z pieprzem zielonym wyróżnia szlachetny i lekko pikantny smak, kremowo jedwabista konsystencja oraz bogactwo aromatycznej przyprawy. Karbowany, półkolisty kształt oraz posypka z zielonego pieprzu sprawiają, że produkt doskonale prezentuje się na stole. Jak na prawdziwe francuskie pâté przystało, drobiowy pasztet DROSED ma delikatny, ale wyczuwalny smak wątróbki z kurcząt.

Zwolennikom kuchni wschodniej DROSED proponuje nowy smak w ofercie pasztetów w plastrach, wyrazisty drobiowo-wieprzowy Pasztet Rosyjski. Jego gruboziarnista struktura przywodzi na myśl tradycyjny domowy pasztet. Podczas wielkanocnego śniadania zdecydowany smak Pasztetu Rosyjskiego podkreśli dodatek chrzanu lub ćwikły. Można go także podać z wytrawną konfiturą z borówek albo żurawiny.

Pasztet Rosyjski oraz Pasztet Francuski z zielonym pieprzem DROSED w plastrach dostępne są w wygodnych opakowaniach 110 gram. Produkty należy przechowywać w lodówce w temperaturze od 0ºC do +6ºC. Odpowiednio dobrana wielkość porcji sprawia, że po otwarciu można zjeść pasztet w całości, dzięki czemu nie traci on świeżości. Funkcjonalne, przejrzyste graficznie opakowanie ułatwia otwieranie i wyjmowanie produktu.

Pasztet Rosyjski w plastrach marki DROSED dostępny jest w cenie detalicznej 2,79 zł/110 g, natomiast Pasztet Francuski z pieprzem zielonym znajdziemy na półce sklepowej zarówno w plastrach w cenie ok. 2,79 zł/110 g, jak i w jednym większym kawałku w cenie ok. 22 zł/kg.

Dodaj komentarz