Napoje, soki, woda

Coco Smoothie jedwabiście kokosowy

W okresie jesienno-zimowym, kiedy słoneczne wakacje stanowią już tylko odległe wspomnienie, warto zadbać o dobre samopoczucie i wprowadzić do swojego życia odrobinę egzotyki.
„Coco Smoothie” marki dr Antonio Martins – orzeźwiający napój o aksamitnej konsystencji i intensywnie kokosowym aromacie – pomoże nam każdego dnia delektować się smakiem lata i sprawi, że we własnym domu poczujemy się jak na tropikalnej plaży.

Kokos, jakiego nie znamy

Większości z nas kokos kojarzy się z twardymi, okrągłymi i pokrytymi brązowymi włoskami orzechami, które spotkać można czasami w sklepie czy supermarkecie. Niewielu z nas wie natomiast, że najbardziej wartościowe i najzdrowsze są młode, zielone kokosy, pełne bogatej w minerały wody kokosowej i odżywczego miąższu. Smakiem i aromatem tych świeżych, tropikalnych owoców jeszcze do niedawna mogliśmy cieszyć się tylko w egzotycznych krajach, podczas jwakacyjnych podróży. Na szczęście twórcy marki dr Antonio Martins zaleźli sposób, aby wszystko to, co najlepsze w zielonych kokosach zamknąć w poręcznej butelce napoju „Coco Smoothie”. Innowacyjny, opatentowany proces technologiczny sprawia, że owoce nie tracą swoich składników i właściwości odżywczych oraz zachowują naturalny aromat i smak. Potwierdzone to zostało przez specjalistów, którzy przyznali produktom marki dr Antonio Martins certyfikat BIO.

Coco Smoothie Antonio Martins – rozkosz dla podniebienia

Nowy „Coco Smoothie” marki dr Antonio Martins stanowi kompozycję delikatnego miąższu z młodych, zielonych kokosów oraz orzeźwiającej wody kokosowej. Dzięki zestawieniu ze sobą dwóch tak odmiennych, a zarazem podobnych składników uzyskano napój, który ujmie każdego niezwykłym aromatem, pełnią smaku, a także jedwabistą konsystencją. Miąższ z młodego kokosa, który stanowi aż 60% składu nowego napoju marki dr Antonio Martins, jest nie tylko pożywny, ale także bogaty w białko, żelazo oraz potas. Naturalna woda kokosowa również charakteryzuje się bardzo dużą zawartością niezbędnych dla naszego organizmu składników mineralnych i witamin, a przy tym jest sterylna, antyalergiczna oraz niezwykle energetyczna. W ciągu ostatnich lat zauważono także jej działanie antywirusowe i antybakteryjne oraz pozytywny wpływ na układ pokarmowy. Nikogo nie powinno dziwić zatem, że woda kokosowa – stanowiąca 39% zawartości nowego napoju marki dr Antonio Martins – uznawana jest przez niektórych za prawdziwy „płyn życia”. Warto zaznaczyć, że z uwagi na swoją gęstość i właściwości odżywcze „Coco Smoothie” nie tylko ugasi pragnienie, ale może również stanowić lekką, owocową przekąskę.

Któż z nas nie chciałby zatrzymać lata na cały rok? Cieszyć się ciepłymi promieniami słonecznymi i delektować egzotycznymi przysmakami? Teraz, dzięki nowemu „Coco Smoothie” marki dr Antonio Martins możemy zawsze i wszędzie poczuć smak lata – kokosowy, orzeźwiający, jedwabisty…

Dodaj komentarz