Mięso i ryby Wędliny

Bezglutenowe wędliny Natura firmy NOVE

Bezglutenowe wędliny Natura firmy NOVE powstały z myślą o tych, którzy nie sądzili że jeszcze kiedyś skosztują wyrobów mięsnych w najczystszej postaci. Ich pełny smak, który powstał dzięki wykorzystaniu najlepszych pod względem jakości sztuk mięsa oraz naturalnych dodatków.
Zakłady Mięsne NOVE tworząc linię Natura zdecydowały się sięgnąć do źródeł wyjątkowego smaku, które od dawna umożliwiają produkowanie aromatycznych specjałów mięsnych. Mowa oczywiście o dobrodziejstwach wydobytych wprost z natury, które pozwoliły na stworzenie będącej ewenementem na polskim rynku gamy wędlin.

Linia Natura firmy NOVE charakteryzuje się całkowitym brakiem dodatku fosforanów, glutaminianu sodu, sztucznych konserwantów oraz przeciwutleniaczy. Ich receptura wzbogacona została o cenne dla zdrowia żywe kultury bakterii oraz ekstrakt z owoców aceroli, które słyną z wysokiej zawartości witaminy C. Ponadto każdy z obecnych w linii Natura przysmaków nie zawiera w sobie glutenu, dzięki czemu ich smakiem delektować się mogą nawet osoby chore na celiakię oraz przestrzegające diety bezglutenowej.

W skład linii Natura wchodzą wszystkie najpopularniejsze rodzaje wędlin, które stać się mogą podstawą zdrowego śniadania, wykwintnej kolacji oraz smacznych przekąsek. Ta innowacyjna gama bezglutenowych wyrobów mięsnych to między innymi stworzona w oparciu o naturalne ekstrakty: szynka zrazowa, kiełbasa długa, krótka oraz krakowska, przepyszne parówki, aromatyczny schab oraz wyśmienita szynka zrazowa z tłuszczem.

Dodaj komentarz