Makarony, kasze, ryż Produkty sypkie

Bezglutenowe płaty lasagne marki 3 Pauly

Marka 3 Pauly wprowadza na rynek nowy produkt inspirowany włoską kuchnią – bezglutenowe płaty lasagne.
Lasagne 3 Pauly to doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy zdążyli już rozsmakować się w kuchni śródziemnomorskiej, jak i wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z włoskimi kulinariami. Płaty sporządzone zostały w 60 procentach z najwyższej jakości mąki kukurydzianej i w 40 procentach z mąki ryżowej, są więc bezpieczne dla osób z celiakią. W swoim składzie nie zawierają także laktozy, co zostanie szczególnie docenione przez osoby nie tolerujące białka zwierzęcego. Płaty Lasagne 3 Pauly pozbawione są również innych alergenów – mleka, jaj oraz soi. Charakteryzują się także niską zawartością fruktozy.

Tak jak wszystkie makarony 3 Pauly, także płaty lasagne wyróżniają się niepowtarzalnymi walorami smakowymi, które pozwalają czerpać niezmąconą przyjemność z każdego posiłku. Produkt jest doskonałą podstawą do stworzenia bezglutenowego, pożywnego i niezwykle energetycznego włoskiego dania. Płaty makaronu nie sklejają się podczas gotowania, są sprężyste, miękkie i wyjątkowo smaczne.

Artykuł dostępny jest w ekonomicznym, 250 – gramowym opakowaniu, opatrzonym logotypami, informującymi o specjalnym przeznaczeniu żywieniowym zawartości. Kolorowe, estetyczne opakowanie wyróżnia produkt i ułatwia odnalezienie go na półce sklepowej.

Dodaj komentarz